کد خبر : 55868

امروز آگهی‌های فروش پراید در فضای مجازی افزایش یافت که حاکی از کاهش قیمت این خودرو است و پراید ۱۱۱ نیز حدود ۱۱۰ میلیون تومان قیمت خورد.

به گزارش خودروتک به نقل از خبرآنلاین ، در آخرین روز هفته تعداد رکوردهای ثبت شده برای فروش پراید در فضای مجازی افزایش چشمگیری را تجربه کرد.

فعالان بازار با تایید این نکته معتقدند با توجه به عدم تولید پراید در خودروسازی سایپا، در سه ماهه پایانی سال عرضه خودرو از سوی کسانی که پراید را به عنوان یک سرمایه خریداری کرده بودند تا در موقعیت بهتری به فروش برسانند افزایش می‌یابد و این نشانه‌ها در اولین روزهای دی ماه در حال آشکار شدن است.

برخی معتقدند حتی صفر کیلومتر بودن پراید در صورت تغییر سال سبب می‌شود قیمت این خودرو با افت مواجه شود از این رو در سه ماه پیش رو بازار با افزایش عرضه این خودرو روبرو می‌شود. گزارش‌های رسیده نیز نشان می‌دهد عقب‌نشینی قیمت‌ها در بازار این خودرو کلید خورده و تخفیف‌هایی از سوی فروشندگان ارائه می‌شود.

امروز پراید ۱۱۱ به قیمتی در محدوده ۱۰۹ تا ۱۱۰ میلیون تومان در فضای مجازی فایل شد.

بر این اساس نرخ هر پراید ۱۳۱ نیز بین ۹۵ تا ۹۶ میلیون تومان گزارش شد و نرخ هر پراید ۱۵۱ بین ۱۰۱ تا ۱۰۲ میلیون تومان اعلام شده است. هر دستگاه پراید ۱۳۲ نیز همچنان ۹۹ میلیون تومان قیمت خورد. پراید ۱۵۱ پلاس نیز امروز به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان در آگهی‌ها فایل شده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها