کد خبر : 53045

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح آخرین روند طرح تحول صنعت و بازار خودرو گفت: این طرح در کمیته صنعت در حال چکش‌کاری است.

به گزارش خودروتک به نقل از دنیای اقتصاد ، حجت‌الله فیروزی افزود: طرح «تحول صنعت و بازار خودرو» در صحن کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار گرفت؛ اما از آنجا که اعضای کمیسیون نظراتی داشتند، مقرر شد این طرح به کمیته صنعت بازگردد تا مواد مطرح‌شده در طرح اعمال شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پایه و اساس «طرح تحول صنعت و بازار خودرو» عرضه خودرو در بورس است، افزود: کمیته صنعت در حال چکش‌کاری طرح مذکور است و این طرح در روزهای آینده برای بررسی به صحن کمیسیون صنایع بازمی‌گردد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه اگر عرضه خودرو در بورس از «طرح تحول صنعت و بازار خودرو» حذف شود، اصل و محور طرح حذف خواهد شد، اضافه کرد: کمیسیون بر تصویب طرح مذکور تاکید دارد و این طرح در حال تکمیل شدن است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه «طرح تحول صنعت و بازار خودرو» بدون موضوع عرضه خودرو در بورس موضوعیتی ندارد، ادامه داد: طرح مذکور در کمیته صنعت با حضور صاحب‌نظران و کارشناسان این حوزه در حال بررسی است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها