کد خبر : 52353

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور گفت: اختصاص سوخت به خودرو‌های فرسوده در حوزه اختیارات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قرار ندارد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران : فاطمه کاهی با اشاره به سهمیه سوخت خودرو‌های فرسوده گفت: اعطای سهمیه به خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های فرسوده در حوزه اختیارات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیست.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور با اشاره به اینکه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور در حوزه اختصاص سوخت به خودرو‌های فرسوده صرفا بازوی اجرایی طرح سهمیه‌بندی بنزین محسوب می‌شود، گفت:حذف کارت سوخت خودرو‌های فرسوده براساس مصوبات هیات دولت و قانون جامع کاهش آلودگی هوا انجام شده است.

وی تصریح کرد:هیات دولت تصویب کرده است که کارت سوخت به خودرو‌های فرسوده تعلق نگیرد و این مصوبه مربوط به قبل از افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین می‌شود و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی صرفا مجری اجرای مصوبات است.

کاهی بیان کرد:شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیگیری‌های لازم را در رابطه با کارت سوخت خودرو‌ها و موتور سیکلت‌های فرسوده از کارگروه مدیریت مصرف سوخت انجام داده است در این حوزه تصمیم‌گیر اصلی نیست.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها