کد خبر : 50303

شرکت‌کنندگان در طرح قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده پنج محصول ایران‌خودرو برای اطلاع از نتیجه مشارکت خود در این طرح به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو مراجعه کنند.

به گزارش خودروتک، شرکت‌کنندگان در طرح قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده پنج محصول ایران‌خودرو می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران‌خودرو از نتیجه مشارکت خود در این طرح اطلاع یابند.

لینک اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

مراسم قرعه‌کشی سومین طرح فروش فوق‌العاده پنج محصول ایران‌خودرو امروز صبح با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش برگزار شد.

در این طرح که پنج محصول پژو405، پژو206 تیپ پنج، پژو206اس.دی، پارس با موتور ایکس.یو.7 و سمند ال‌ایکس با موتور ایکس.یو.7 عرضه شده است، بیش از دو میلیون و پانصد هزار متقاضی اقدام به پیش‌ثبت‌نام کرده‌اند.

از این تعداد، 16 هزار نفر براساس ظرفیت هر خودرو، برای ثبت‌نام قطعی و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند. 50 درصد نیز به‌عنوان افراد ذخیره درنظر گرفته شده‌اند.

پذیرفته‌شدگان تا پنج‌شنبه این هفته 27 شهریورماه مهلت خواهند داشت نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو اقدام کنند، در صورت عدم واریز، نسبت به جایگزینی افراد از لیست ذخیره اقدام خواهد شد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها