کد خبر : 48040

رئیس پلیس تهران گفت: مردم بدانند شرکت رسمی لیزینگ خودرو در کشور نداریم. در روزهای اخیر، ۲ هزار نفر قربانی ۴ شرکت دروغین شده که ۱۵ نفر از اعضای این باند دستگیر شده‌اند.

به گزارش خودروتک به نقل از فارس، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه سومین مرحله از طرح کاشف در مقر پلیس آگاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این طرح ۲۴۴ سارق با سوابق متعدد که در قالب ۴۹ باند اقدام به سرقت، زورگیری و گوشی‌قاپی می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

سردار رحیمی با اعلام این مطلب که مردم بدانند شرکت رسمی لیزینگ خودرو در کشور نداریم، افزود: وقتی خود شرکت‌های داخلی در این مسئله مشکل دارند چطور مردم به شرکت‌هایی که ادعا می‌کنند واردکننده خودروی خارجی با قیمت ارزان هستند، اعتماد می‌کنند‌. در روزهای اخیر، ۲ هزار نفر قربانی ۴ شرکت دروغین شده که ۱۵ نفر از اعضای این باند دستگیر شده‌اند.

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت:۲۰ نفر از قاچاقچیان مطرح و عمده دستگیر و از آنها ۵ هزار اقلام قاچاق کشف شد. بخشی از این کالا ها شامل ۳۰۰ هزار متر پارچه خارجی و ۵ تن گردو و بادام خارجی هستند. همچنین ۱۲ میلیارد تومان ارزش کالای قاچاق مکشوفه برآورد شده است.

وی با بیان اینکه در ۴ ماهه اول امسال، ۴۲درصد افزایش کشفیات در حوزه قاچاق کالا داشتیم، ادامه داد: در ۴ ماهه اول سال، ۳۹ پرونده زمین‌خواری را بررسی کردیم و ۷ونیم هکتار زمین که ارزشش بالغ بر هزار میلیارد تومان است، از چنگ زمین‌خواران خارج شد و در این رابطه ۲۲ نفر دستگیر شدند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها