کد خبر : 47671

ایران خودرو شرایط مرحله دوم فروش فوق العاده خودرو در سال 99 را اعلام کرد. فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز پنجشنبه 9 مرداد آغاز می شود.

به گزارش خودروتک، در دومین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو ، 5 خودرو سمند LX ، پژو 206 تیپ 5 ، پژو 206 صندوقدار ، دنا و پژو پارس برای عرضه در نظر گرفته شده است. قیمت خودروها در فروش فوق العاده قطعی بوده و برندگان در قرعه کشی باید کل مبلغ را واریز کنند.

ثبت نام در فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز پنجشـنبه 9 مرداد آغاز و تا پایان روز شنبه 11 مرداد ادامه خواهد داشت. متقاضیانی که درطرح های قبلی در قرعه کشی برنده نشده اند می توانند در این طرح بدون نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمایند.

ارزانترین خودرو عرضه شده در این طرح سمند ال ایکس با قیمت 94 میلیون تومان است. قیمت خودروها را در جدول زیر مشاهده می کنید.

قیمت و شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله دوم

ضوابط و شرایط دومین فروش فوق العاده ایران خودرو:

در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودروها حداکثر 3 ماهه خواهد بود. 

مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد. لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

 شرایط عمومی بخشنامه:

1 .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

2 .متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

3 .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد.

4 .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

5 .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

6 .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

7 .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می گردد، می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

8 .انتخاب شدگان در طرح های قرعه کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.

9 .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

10 .گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1،000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

11 .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

نکته1 :

برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) برای خود یا هر یک از اعضای خانواده، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته2 :

کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی و یا دارای پلاک انتظامی فعال برای خود یا هریک ازاعضای خانواده خود، باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبت نام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها