کد خبر : 47561

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ارسال نامه ای به سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، خواستار تشکیل کمیته مشترک برای تهیه فوری طرح ساماندهی صنعت و بازار خودرو شد.

به گزارش خودروتک به نقل از فارس، عزت الله اکبری تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، خواستار تشکیل کمیته مشترک برای تهیه فوری طرح ساماندهی صنعت و بازار خودرو شد.

متن کامل نامه  رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس به شرح زیر است:

جناب آقای مدرس خیابانی

سرپرست محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت

سلام علیکم

احتراما پیرو جلسه مشترک اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس با جنابعالی و معاونین وزارتخانه و مدیران شرکت های خودروساز مستند به نظرات و پیشنهادهای نمایندگان محترم و گزارش های مسموع مقرر گردید کارگروهی متشکل از تعدادی از اعضای محترم کمیسیون به شرح زیر به مسئولیت جناب آقای دکتر روح اله ایزدخواه نماینده محترم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس و معاون مربوط وزارت متبوع، نمایندگان خودروسازان، انجمن قطعه سازان، شورای رقابت، سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به منظور تهیه طرح ساماندهی بازار و صنعت خودرو را با قید فوریت تشکیل گردد. لذا خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به هماهنگی لازم برای تشکیل جلسات و تسریع در تهیه طرح فوق الذکر اقدام عاجل معمول گردد.

نمایندگان محترم کمیسیون صنایع و معادن عضو کارگروه مشترک:

- جناب آقای دکتر روح اله ایزدخواه نماینده محترم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون صنایع و معادن

- جناب آقای دکتر مصطفی طاهری نماینده محترم زنجان و طارم و عضو کمیسیون صنایع و معادن

- جناب آقای دکتر مهدی عسگری نماینده محترم کرج و اشتهارد و عضو کمیسیون صنایع و معادن

 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها