کد خبر : 43688

ستاد تنظیم بازار با توجه به نگهداری طولانی‌مدت خودرو توسط برخی محتکران در پارکینگ‌ها اعلام کرد: در صورت عدم مراجعه این خودرو‌ها برای ارائه سرویس اولیه، گارانتی آن‌ها لغو می‌شود.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مطابق بررسی‌های انجام شده در گشت‌های بازرسی از پارکینگ‌های سطح کشور برخی محتکران به قصد سودجویی اقدام به نگهداری طولانی‌مدت خودرو‌ها کرده‌اند که مطابق تصمیم ستاد تنظیم بازار، در صورت عدم مراجعه این خودرو‌ها برای ارائه سرویس اولیه، گارانتی آن‌ها لغو می‌شود.

با توجه به تصمیمات ستاد تنظیم بازار در مدیریت و کنترل عرضه خودرو‌های صفرکیلومتر به مصرف‌کنندگان واقعی و ضرورت جلوگیر یاز احتکار و سواستفاده برخی افراد فرصت‌طلب در سودجویی در شرایط بازار، خریداران لازم است، در هنگام خرید خودروی صفرکیلومتر از بازار آزاد به وضعیت گارانتی خودرو توجه کنند.

مصرف‌کنندگان پس از تحویل خودروی صفرکیلومتر از شرکت‌های خودروساز لازم است، حداکثر مدت ۳ ماه از تاریخ تحویل برای انجام سرویس‌های اولیه مراجعه کنند، بدیهی است خودرو‌هایی که در بازه زمانی مشخص شده برای سرویس اولیه مراجعه نکنند، گارانتی خودروی آن‌ها از درج اعتبار ساقط خواهد شد و خودروسازان هیچ گونه خدماتی در قالب گارانتی به خودرو‌های مذکور ارائه نخواهند داد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها