کد خبر : 43356

به زودی

طبق اعلام قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، فرآیند ثبت نام از متقاضیان دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی به زودی در سامانه جدید پیگیری خواهد شد.

به گزارش خودروتک به نقل از میزان - حمید قاسمی ده چشمه در گفت‌وگویی که با خبرگزاری صدا و سیما داشت، ضمن اعلام پیگیری فرآیند ثبت نام از متقاضیان دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی در سامانه جدید، گفت: با توجه به استقبال متقاضیان و مالکان خودرو‌های عمومی از سامانه قبلی و نظر به این که مدیریت کاملی بر روند عملیات تبدیل و پاسخگویی به تقاضا‌های مصرف کنندگان و صاحبان خودرو داشته باشیم ثبت نام این افراد در سامانه جدید به آدرس GCR.NIOPDC.IR که در دامنه شرکت ملی پخش فرآورده‌های ملی تهیه شده است پیگیری خواهد شد.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر این که این سامانه در ۷۲ ساعت آینده میزبان متقاضیان خواهد بود، گفت: از آنجا که سامانه جدید به زیر ساخت‌های اطلاعاتی مثل ثبت احوال و شاهکار و ... متصل است صاحبان خودرو می‌توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن همراه خود که متعلق به مالک خودرو باشد به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری کنند.

وی همچنین با اشاره به این که این سامانه به کارگاه‌های تبدیل و دوگانه سوز کردن خودرو‌ها متصل شده است، ادامه داد: بدین ترتیب افراد پس از ثبت نام، پیامکی را دریافت می‌کنند که به ترتیب زمان و محل سکونت مالکان خودرو عملیات فراخوان و تبدیل انجام خواهد شد.

قاسمی ده چشمه گفت: براساس مصوبه شورای عالی اقتصاد دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی شامل وانت‌های سبک و سنگین، تاکسی‌ها و مسافربر‌های شخصی صد در صد رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مالکان خودرو در بر نخواهد داشت. دوگانه سوز کردن خودرو‌ها علاوه بر تأثیری که بر اقتصاد خانوار‌ها دارد ارزش خودرو‌ها را نیز افزایش داده و توصیه می‌کنیم مالکان خودرو‌های عمومی حتماً از شرایط پیش آمده استفاده کنند.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره ثبت نام کنندگان سامانه قبلی نیز گفت: افرادی که پیش از این در سامانه قبلی ثبت نام کردند و پیامک‌های فراخوان برای آن‌ها ارسال شده حتماً به این پیامک‌ها توجه کنند و به سایت یا شماره تلفن‌هایی که در پیامک اعلام شده مراجعه نمایند، زیرا در غیر این صورت نوبت آن‌ها از دست رفته و افراد باید مجدداً ثبت نام و در نوبت تبدیل قرار گیرند.

وی درباره دوگانه سوز کردن خودرو‌های شخصی نیز گفت: در این مرحله اولویت با خودرو‌های عمومی است، اما پس از این مرحله نحوه ثبت نام دیگر خودرو‌ها از جمله خودرو‌های شخصی نیز به ترتیب اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها