کد خبر : 41343

بازار خودرو یکی از بازارهایی است که با شیوع ویروس کرونا به حالت تعطیل کامل درآمده است. لزوم مراجعه حضوری برای خرید خودرو موجب شده تا اغلب مردم این کار را به بعد از عادی شدن شرایط و رفع خطر کرونا موکول کنند. حالا زمزمه هایی از زمان آغاز به کار بازار خودرو شنیده می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از تجارت نیوز، سعید موتمنی می‌گوید: فعلا در بازار خریدار و فروشنده خودرو مشاهده نمی‌شود و قیمت خودروها نیز همانند قبل از عید ثابت باقی مانده است. با تصمیم‌گیری ستاد کرونا احتمالا نمایشگاه‌داران خودرو در اردیبهشت ماه فعالیت خود را آغاز کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو درباره وضعیت بازار خودرو به تجارت‌نیوز گفت: با شیوع ویروس کرونا قیمت خودروهای داخلی و خارجی نسبت به ماه اسفند تغییری نکرده است و فعلا تقاضایی برای خرید خودرو مشاهده نمی‌شود.

سعید موتمنی درباره زمان آغاز به کار نمایشگاه‌داران خودرو اظهار کرد: نمایشگاه‌داران خودرو نیز تا ۳۰ فروردین تعطیل هستند و حالا ممکن است با تصمیم‌گیری ستاد کرونا نمایشگاه‌داران خودرو در اردیبهشت ماه فعالیت خود را آغاز کنند.

او افزود: افزایش قیمت خودرو به قیمت دلار و نرخ دستمزد کارگران بستگی دارد. فعلا در بازار خریدار و فروشنده خودرو مشاهده نمی‌شود و قیمت خودروها نیز همانند قبل از عید ثابت باقی مانده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها