کد خبر : 39324

شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شده تا بسیاری از بازارها راکد و با ریزش متقاضی روبه رو شوند از جمله این بازارها روند معاملات خرید و فروش خودرو است که سوت و کور شده و کمتر خریداری در آن دیده می‌شود.

به گزارش خودروتک به نقل از خبرآنلاین ، به اعتقاد فعالان بازار بیماری کرونا باعث شده تا خریداری در بازار خودرو نباشد این در حالی است که تعداد خودرو در بازار زیاد شده و روند کاهش قیمت‌ها ادامه دارد.

به نظر می‌رسد با استمرار این شرایط کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو سرعت بیشتری پیدا کرده و آن تعداد از افرادی که خودرو را فقط برای کسب سود و سرمایه‌گذاری خریداری کرده بودند با ضرر روبه رو شوند.

فروشندگان خودرو می‌گویند بازار نیازمند آرامش است اما با توجه به اوضاع و بیماری کرونا کاهش قیمت‌ها در بازار رکورد جدیدی را ثبت می‌کند. علاوه بر این روند فاکتور کردن خودروها در شرکت‌های خودروساز با توجه به روزهای پایانی سال کم شده و همین امر نارضایتی مصرف‌کنندگان را به وجود آورده است.

البته به نظر می‌رسد روند کاهشی قیمت دلار در بازار خودرو تأثیر قابل توجهی خواهد گذاشت و همین امر عاملی شده تا مشتریان بازار خودرو دست از خرید بکشند و منتظر ثابت بازار و قیمت‌ها باشند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها