کد خبر : 38244

برخی کاربران خبرآنلاین در واکنش به گرانی خودرو عنوان کردند: «بازار خودرو از دلال‌بازی رنج می‌برد و هر وقت مشکل تورم و دلال‌بازی حل شود، مشکل بازار خودرو هم حل خواهد شد.»

به گزارش خبرآنلاین، قیمت خودرو در حالی با افزایش شدید در ماه‌های اخیر روبه‌رو شده است که خودروسازان می‌گویند نه‌تنها نسبت به کاهش تحویل خودرو اقدام نکرده‌اند، بلکه قیمت تحویل کارخانه را نیز در این محدوده زمانی بالا نبرده‌اند. فعالان بازار نیز می‌گویند هر چند مشتری چندانی در بازار حضور ندارد، اما قیمت‌ها هر روز نسبت به دیروز در فایل‌های اعلامی افزایش می‌یابد.

سوالی که در این میان مطرح است، این‌که دلیل افزایش قیمت خودرو در بازار راکد و بی‌مشتری چیست؟ در نظرسنجی‌ای در خبرگزاری خبرآنلاین در این خصوص منتشر شد، کاربران خبرآنلاین دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

یکی از کاربران خبرآنلاین نوشت: «مردم یک هفته خودرو نخرند، درست می‌شه. »

کاربری عنوان کرد: «اوضاع بازار به دلیل فعالیت دلالان به هم ریخته است. »

یکی از کاربران تاکید کرد: «چرا فقط خودرو؟ دلار هم گرون شده‌ها. »

«کامران» کاربر خبرآنلاین نوشت: «نخریدن و فقط همین. مثل قبل که مردم کمپین راه انداختن و خودرو داخلی کاهش قیمت داشت. »

کاربری یادآور شد: «قطعه نیست؛ تولید اومده پایین. »

یکی از کاربران خبرآنلاین نوشت: «بازار خودرو از دلال‌بازی رنج می‌برد. هر وقت شما مشکل تورم و دلال‌بازی را حل کنید، مشکل بازار خودرو هم حل می‌شه. »

کاربری عنوان کرد: «سال دیگه گرون‌تر بشه چی. باید بالاخره سامانی پیدا کنه این بازار خودرو. »

یکی از کاربران متذکر شد: «واقعا سوال من اینه کسی پراید ۶۶ میلیونی خریده؟ اگر مراجع نظارتی آمار درست بدن و بیان بگن کسی خریدار نیست، اون وقت قیمت‌ها کله می‌کنه. چرا در برابر کاهش آمار سکوت می‌کنید؟ »

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها