کد خبر : 37642

مدیر کل تعزیرات استان تهران می‌گوید سازمان حمایت از مصرف‌کننده باید قیمت واقعی خودرو را اعلام کند تا سازمان تعزیرات حکومتی بتواند قیمت‌هایی بیش از آن را به عنوان گرانفروشی شناسایی کرده و با متخلفان برخورد کند.

به گزارش خودروتک به نقل از خانه ملت، محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران درباره افزیش قیمت خودرو در روزهای اخیر، گفت: باید ساز و کار و مبنای قانونی مشخصی برای تعیین قیمت خودرو اعلام شود تا براساس آن، به درستی بر بازار نظارت کرده و خرید و فروش خودرو، بیش از قیمت تعیین شده را به عنوان گرانفروشی شناسایی کرد.

سازمان حمایت از مصرف‌کننده باید قیمت واقعی خودرو را اعلام کند

وی یکی از دلایل گرانی خودور را روانی دانست و افزود: سازمان حمایت از مصرف‌کننده باید قیمت واقعی خودرو را اعلام کند تا سازمان تعزیرات حکومتی بتواند قیمت‌هایی بیش از آن را به عنوان گرانفروشی شناسایی کرده و با متخلفان برخورد کند.

مدیر کل تعزیرات استان تهران درباره تامین کالاهای اساسی موردنیاز شب عید، اظهار کرد: در جلسه‌ای با حضور سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان حمایت از مصرف‌کننده این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد طرح ویژه‌ای برای تامین مایحتاج مردم طی ماه‌های پایانی سال و تا پایان تعطیلات اجرایی شود که به موجب آن نظارت‌ها بر بازار افزایش یابد.

نظارت بر بازار در هفته‌های پیش رو افزایش می‌یابد

وی با بیان اینکه نظارت بر بازار در هفته‌های پیش رو افزایش می‌یابد، اضافه کرد: براساس گزارش‌های ارائه شده، تمام مایحتاج مورد نیاز مردم اعم از غذایی، پوشاک و... به میزان کافی ذخیره شده است بنابراین نگرانی درباره افزایش قیمت‌ها وجود ندارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها