کد خبر : 36776

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه ۱۲۰ هزار خودروی معوق داریم که باید به دست مردم برسد، گفت: تحویل خودرو بر اساس زمان ثبت‌نام انجام می‌شود و اگر تغییری در روند تولید ما اتفاق نیفتد و افت نداشته باشیم قطعا تا اردیبهشت دیگر معوقه نخواهیم داشت.

به گزارش خودروتک به نقل از جام جم ، فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو درباره تعداد خودروهای معوق این خودروساز اظهار کرد: ۱۲۰ هزار خودروی معوق داریم که باید به دست مردم برسد. یکی از برنامه‌های ما به صفر رساندن معوقات است که با افزایش شمارگان تولید بخش قابل توجهی از آن حل و فصل شده و در سه ماه گذشته بیش از ۱۵۰ هزار خودرو تجاری‌سازی و به مردم تحویل شده است.

وی بیان کرد: در ماه آبان تولید تجاری یا خودروی کامل و بدون کسری قطعه داشتیم اما تولید کسری‌دار و ناقص نداشتیم. به این دلیل که هدفگذاری این بود که خودروهای ناقص و دارای کسری قطعه در کف کارخانه را جمع‌آوری و تکمیل و به مردم تحویل دهیم. اکنون به جایی رسیده‌ایم که می‌توانیم بگوییم دیگر خودروی کف کارخانه نداریم.

مقیمی در پاسخ به اینکه معوقات کی به صفر می‌رسد؟، گفت: تحویل خودرو بر اساس زمان ثبت‌نام انجام می‌شود و امیدواریم تا اردیبهشت سال آینده این معوقات به صفر برسد. اگر تغییری در روند تولید ما اتفاق نیفتد و افت نداشته باشیم قطعا تا اردیبهشت دیگر معوقه نخواهیم داشت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها