کد خبر : 33031

نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو،از ارائه 3 محصول جدید به بازار در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران ، نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو،از ارائه 3 محصول جدید به بازار در آینده نزدیک خبر داد.

حسن وفادار درخصوص وضعیت تولید دراین شرکت افزود: ‌با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و تامین و تدارک مناسب تولید ایران خودرو روبه رشد است و به دنبال تحقق عبور مستقیم از خط تولید تا تحویل به مشتریان هستیم.

وی افزود:‌ با بهبود شرایط زنجیره تامین به دلیل تعهد ایران خودرو به جامعه و لزوم پاسخگویی به نیاز مشتریان، تکمیل خودروهای ناقص و دارای کسری قطعه در اولویت این خودروساز قرار گرفته است.

 به گفته وی برهمین اساس 103هزار دستگاه خودروی دارای کسری قطعه در خردادماه هم اکنون به کمتر از 24 هزاردستگاه رسیده که در دی ماه سال جاری به صفر خواهد رسید.

ایران خودرو:عرضه سه محصول جدید درآینده نزدیک (+اسامی خودروها)

وفادار با اشاره به 16 پروژه کلان تعریف شده برای ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی خاطرنشان کرد: در حال حاضر سطح کیفی محصولات ایران خودرو از میانگین صنعت بالاتر است. به عبارت دیگر 72 درصد از محصولات ایران خودرو درسطح کیفی 3 و4و5 ستاره قرار دارند.

نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو درخصوص اصلاح ساختار مالی این خودروساز تصریح کرد: تامین نقدیتگی سرمایه در گردش، افزایش تیراژ تولید و فروش اموال مازادو افزایش عرضه محصولات از مهم‌ترین ارکان اصلاح ساختارمالی است.

وی در زمینه فروش اموال مازاد برای تامین سرمایه درگردش تولید افزود:‌ فروش هزار میلیارد تومان از اموال مازاد در دستور کارقرار دارد که از ابتدای سال جاری تاکنون 354 میلیارد تومان آن محقق شده است.

نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرواز عرضه محصولات جدید از جمله رانا سال، دنا پلاس دنده اتوماتیک، 207 پانوراما دنده اتوماتیک در آینده نزدیک خبرداد.

ایران خودرو:عرضه سه محصول جدید درآینده نزدیک (+اسامی خودروها)

وفادار با اشاره به اینکه تحقق بومی‌سازی صنعت خودرو نیازمند همکاری مستمر این صنعت با مراکز علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان است، خاطر نشان کرد: ‌درمجموع سه میز تخصصی تعمیق ساخت داخل که به ابتکار وزارت صنعت برگزارشد، حدود 85 قطعه با فناوری بالا از محصولات ایران خودرو توسط 39 سازنده که کاهش ارزبری سالانه 127میلیون یورو به دنبال دارد ، بومی سازی می‌شود.

وی درخصوص پروژه‌های توسعه‌ای ایران‌خودرو گفت: ‌توسعه پلتفرم جدید به منظور تولید گسترده محصولات مختلف، توسعه خانواده موتور با تکنولوژی بالا با هدف کاهش آلایندگی و مصرف سوخت و همچنین تنوع سوختی محصولات در دستور کار این خودروساز قرار دارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها