کد خبر : 312

وزیر نفت گفت: هم اکنون بنزین به اندازه کافی در کشور وجود دارد و فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت آن نداریم.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بیژن نامدار زنگنه در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: هم اکنون در کشور به اندازه کافی بنزین برای توزیع در جایگاه‌ها وجود دارد و اخباری که مبنی بر نبود بنزین سوپر در بعضی از جایگاهها شنیده می‌شود بصورت مقطعی است.

به گزارش خودروتک ، وی افزود: ممکن است که بعضی از جایگاهها به دلایلی از دریافت بنزین سوپر به اندازه کافی جا مانده باشند اما بنزین به اندازه کافی ذخیره شده و کشور با مشکل کمبود بنزین مواجه نیست. زنگنه درباره شایعات مبنی بر افزایش قیمت و دو نرخی شدن بنزین هم گفت: دولت هیچ تصمیمی‌برای افزایش قیمت یا دو نرخی کردن بنزین نداشته و تا پایان سال توزیع بنزین با قیمت‌های فعلی انجام می‌گیرد. 

وزیر نفت افزود: قرارداد نفتی بین ایران و آذربایجان پیرامون میدان‌های نفتی الوند و البرز اخیرا با صحبت‌های غیرکارشناسی به عنوان قراردادی زیان ده معرفی شده که از همین جا اعلام می‌کنم این صحبت‌ها هم غیرکارشناسی و هم غیر حقوقی است و قرارداد فی ما بین ایران و آذربایجان درباره این دو حوزه نفتی قراردادی توسعه‌ای منجر به بهره برداری با سود پنجاه، پنجاه بین دو کشور بسته شده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها