کد خبر : 26211

چند روزی از اجباری شدن کارت سوخت خودرو می گذرد. هر چند هنوز در جایگاه ها کارت جایگاه موجود است و کارت سوخت شخصی سفت و سخت گرفته نمی شود اما بهتر است اگر کارت سوخت ندارید هر چه سریعتر برای گرفتن کارت سوخت المثنی اقدام کنید.

به گزارش خودروتک، براساس اعلام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، آن دسته از صاحبان خودرو‌ها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران،  نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند و کارت هوشمند سوخت آن‌ها بر اساس ثبت‌نام انجام شده قبلی، صادر می‌شود و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

این هموطنان، هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب، هنگام دریافت کارت به مأموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند کرد.

هم‌چنین اگر عده‌ای از شهروندان که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده‌اند و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت‌نام از طریق سامانه دولت همراه اقدام نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+10 یا سامانه دولت همراه برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها