کد خبر : 17629

یک منبع آگاه گفت: یک کارخانه در حال بازسازی سیلندرهای معیوب سی ان جی بود که سازمان استاندارد متوجه موضوع می شود و این موضوع موجب می شود که سازمان استاندارد مانع از فروش این سیلندرها شود.

به گزارش خودروتک ،  یک منبع آگاه با اشاره به موضوع چند هزار مخزن ضایعاتی CNG که  باید از رده خارج می‌شدند اما پس از خرید از مردم با رنگ و شماره سریال جدید دوباره عرضه شده‌اند، گفت: این موضوع هنوز در دست پیگیری قرار دارد اما چیزی که مشخص است سازمان استاندارد در جریان موضوع بود.

وی ادامه داد: کارخانه در حال بازسازی این سیلندرها بوده است که سازمان استاندارد متوجه موضوع می شود و این موضوع موجب می شود که سازمان استاندارد مانع از فروش این سیلندرها شود هرچند که تعدادی از این سیلندرها به فروش رفته است که با پیگیری های صورت گرفته خریداران این سیلندرها نیز شناسایی شده اند و موضوع به اطلاعشان رسیده است.

  رئیس حراست سازمان استاندارد قزوین از تشکیل پرونده قضایی متهمان به برای فروش چند هزار مخزن سوخت ضایعاتی خبرداد.

نجفی   با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای متهمان به فروش 40 هزار مخزن سوخت سی‌ان‌جی معیوب و ضایعاتی، اظهار داشت: طبق اعتراف متهمان، چند هزار مخزن سوخت سی‌ان‌جی ضایعاتی که باید از رده خارج می‌شدند، پس از خرید از مردم با رنگ و شماره سریال جدید دوباره برای عرضه آماده شده‌اند.

وی تصریح کرد: این پرونده در مرحله بازپرسی است و متهمان با قید وثیقه آزاد هستند.

به گفته نجفی،‌ پرونده مخازن سوخت ضایعاتی در دادسرای عمومی انقلاب قزوین در حال پیگیری است.


منبع: فارس

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها