کد خبر : 13159

اثرات محسوس پیش فروش و تحویل خودرو توسط خودروسازان در بازار مشاهده شد.

به گزارش خودروتک، قیمت محصولات تولید سایپا با ادامه روند فروش فوری و تسریع در تحویل به مشتریان، همچنان در بازار در حال کاهش است.

در آخرین تغییرات قیمتی امروز سه‌شنبه و همزمان با ادامه طرح فروش فوری خودروهای سایپا، قیمت برخی محصولات پرتیراژ این شرکت در بازار بازهم کاهش یافت.

آخرین تغییرات قیمتی حکایت از آن دارد که خودرو پراید ۱۱۱ که تا دیروز ۵۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شد، امروز با ۲ میلیون تومان کاهش، به ۴۸ میلیون تومان رسیده است.

همچنین پراید ۱۳۱ به حدود ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید که باتوجه به قیمت ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی این خودرو در روز گذشته، کاهش چشمگیر یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی قیمت این خودرو در بازار را نشان می‌دهد.

پراید ۱۵۱ هم با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی قیمت مواجه شد و به ۴۲ میلیون تومان رسید.

در رده خودروهای خانواده تیبا هم خودرو تیباصندوق‌دار نسبت به دیروز یک میلیون تومان افت قیمت را تجربه کرد و از ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

کاهش ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومانی خودروهای سایپا در بازار آزاد، در حالی رخ داده که طرح فروش فوری و پیش‌فروش محصولات سایپا همچنان ادامه دارد و عرضه محصولات به بازار هم نسبت به ماه قبل، شتاب بیشتری یافته و تقاضای موجود در بازار با شتاب بیشتری تأمین می‌شود.

منبع:خبرآنلاین

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها