کد خبر : 77815

یکی از جذاب ترین خبرهای خودرویی طی هفته جاری به انتشار تصاویر رسمی محصول جدید بنتلی با نام فلایینگ اسپور اس مربوط می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران ، این تریم ویژه از فلایینگ اسپورها دارای جزئیات بدنه اختصاصی مانند جلوپنجره تیره، ارتفاع کمتر از سطح زمین، قالب جدید آینه های جانبی، جزئیات تزئینی جدید در نمای جانبی، قاب جدید پنجره ها، گرافیک داخلی متفاوت چراغ های اصلی جلو و عقب و لوگوی اختصاصی S در سپر جلو است.

یکی دیگر از ویژگی های بنتلی جدید به رینگ های آلومینیومی تیره با طراحی پره های Y شکل آن مربوط می شود که در اندازه 22 اینچی انتخاب شده اند. البته مشتریان در حالت آپشن می توانند رینگ 21 اینچی با طراحی پره های 3 تایی را نیز سفارش دهند. دلبری کالیپرهای قرمز رنگ سیستم ترمز میان رینگ ها را نیز به عنوان امضای کار در نظر بگیرید!

داخل کابین نیز با یکی از بهترین های صنعت خودرو روبرو می شویم. بهترین مواد اولیه با طراحی اصیل بنتلی یک هارمونی بی نظیر را پیش روی مخاطب قرار می دهند. لوگوی S نیز در قسمت های مختلف مشاهده می شود.

اما در رابطه با پیشرانه به 2 آپشن برای فلایینگ اسپور اس اشاره شده است. یکی نمونه 4 لیتری 8 سیلندر توربودوقلو که 543 اسب بخار خروجی و 770 نیوتن متر گشتاور دارد  و دیگری نمونه 2.9 لیتری 6 سیلندر توربودوقلو هیبریدی که 536 اسب بخار خروجی و 750 نیوتن متر گشتاور را در اختیار خودرو قرار می دهد.

پیشرانه فلایینگ اسپور اس

با پیشرانه اول، فلایینگ اسپور اس طی 4 ثانیه از حالت توقف کامل به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز برابر با 319 کیلومتر برساعت محاسبه شده است. برای این تریم سیستم اگزوز اسپرت در حالت استاندارد نصب شده است.

با پیشرانه هیبریدی، بنتلی طی 4.1 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد. همچنین می تواند 41 کیلومتر را در حالت الکتریکی خالص طی کند.

 
بنتلی فلایینگ اسپور اس
بنتلی فلایینگ اسپور اس
بنتلی فلایینگ اسپور اس
بنتلی فلایینگ اسپور اس
بنتلی فلایینگ اسپور اس
بنتلی فلایینگ اسپور اس
بنتلی فلایینگ اسپور اس
بنتلی فلایینگ اسپور اس
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها