کد خبر : 76071

شورولت بلیزر، دارای ویژگی های ایمنی زیادی است؛ این خودرو در تریم RS، دارای چراغ‌های LED باریک است که به صورت افقی در گوشه‌های فاسیای کشیده می‌شوند، با چراغ‌های مربعی شکل که در پایین‌تر نقطه و در هر گوشه سپر قرار دارند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، رنگ نیترو زرد بلیزر، رنگی جدید برای سال 2023، این شاسی بلند تهاجمی را چشم نوازتر می‌کند. با سقف مشکی استاندارد تریم RS و نشان‌های مشکی بهتر به نظر می‌رسد.

چرخ‌های ۲۱ اینچی مشکی براق اختیاری به بهبود ظاهر کمک می‌کنند، اما هزینه اضافی ۱۰۰۰ دلاری نسبت به نسخه پایه دارند.

داخل آن به اندازه نمای بیرونی چشم نواز نیست؛ چرم مشکی صندلی‌ها و فرمان را می‌پوشاند، با همان رنگی که تا داشبورد، پانل درها، کنسول میانی و جا‌های دیگر کشیده شده است.

نگاهی به شورولت بلیزر RS 2022؛ سدانی اقتصادی اما زیبا

 

در مدل RS، یک ویژگی خاص وجود دارد که خودنمایی می‌کند: دریچه‌های تهویه هوا که به طور عجیبی به کار برده شده است. تزئینات قرمز اطراف هر دریچه در بین کابین ظاهر می‌شود و با دوخت‌های قرمز ظریف روی صندلی‌ها مطابقت دارد.

از لحاظ تکنولوژی، اما بلیزر چیزی نسبت به رقبای خود کم ندارد. صفحه نمایش لمسی ۸.۰ اینچی با قابلیت اتصال به اپل کار پلی و اندروید اتو از الزامات این روز‌های دنیای خودرو‌های رده بالا به حساب می‌آیند که خوشبختانه بلیزر از آن‌ها برخوردار است.

نگاهی به شورولت بلیزر RS 2022؛ سدانی اقتصادی اما زیبا

 

تریم RS بلیزر دارای موتور ۳.۶ لیتری V۶ استاندارد است که ۳۰۸ اسب بخار قدرت و ۲۷۰ پوند فوت گشتاور را به وسیله‌ی گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک هدایت و از طریق سیستم تمام چرخ متحرک به هر چهار چرخ انتقال می‌دهد.

نگاهی به شورولت بلیزر RS 2022؛ سدانی اقتصادی اما زیبا

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها