کد خبر : 76023

یکی از جذاب ترین پروژه های تیونینگ خودرو در ماه اخیر که در شبکه های اجتماع نیز بسیار پرمخاطب شده، به بازسازی متفاوت پلیموت فیوری استیشن واگن مدل 1960 و تبدیل آن به یک هیولای مرموز مربوط می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران ، پروژه 606 نامی است که برای این خودرو انتخاب شد. پس از انتخاب پلیموت فیوری و بازسازی بدنه آن همانطور که در فیلم مشاهده می کنید از سازه فضاکار برای شاسی کف و اتاق استفاده شده و سپس پنل های بدنه روی آن قرار گرفته است. ارتفاع ستون ها نیز به منظور بهبود شرایط آئروداینامیک کوتاه شده اند.

درب عقب حذف و طول درب جلو بیشتر شده است. قسمت جلوی بدنه برای دسترسی به پیشرانه به شکل خلاقانه ای قابل جداسازی است.

برای پیشرانه نیز از نمونه 528 ایی اف آی برند فوق العاده حرفه ایی هِمی استفاده شده است. مجموع خروجی این پیشرانه سوپرشارژ 800 اسب بخار است و با جعبه دنده اسپرت 4 سرعته هماهنگ است.

 
پلیموت فیوری

پلیموت فیوری

 
بیشینه سرعت ثبت شده حدود 257 کیلومتر برساعت بوده که البته هدف گذاری اولیه عدد 322 را نشان می دهد اما به هرترتیب 257 کیلومتر برساعت نیز عدد چشمگیری است.

وظیفه توقف این پلیموت نیز برعهده سیستم ترمز از برند حرفه ایی برمبو است که کالیپرهای بزرگ آن از میان رینگ های آلومینیومی قابل مشاهده است.

یکی از نکات جالب دیگر به رنگ بدنه مربوط می شود که این کد رنگ کاملا اختصاصی بوده و نمونه مشابهی ندارد. در شرایط نوری مختلف رنگ های متفاوتی از بدنه به چشم مخاطب می آید و عملا نمی توان نام مشخصی بر آن گذاشت.

 
 
 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها