کد خبر : 75985

اطلاعات ناب از شاسی بلند فراری

اطلاعات ناب از شاسی بلند فراری

بندتو ویگنا، مدیر عامل شرکت خودروسازی فراری اعلام کرد: اولین خودروی شاسی بلند فراری پوروسانگوئه (Purosangue) مجهز به موتور ۱۲ سیلندر قدرتمند این برند خواهد بود که در ماه‌های آینده عرضه شود.

به گزارش خودروتک به نقل از ایسنا، ویگنا گفت: «ما چندین گزینه را آزمایش کرده‌ایم، واضح بود که V12 برای عملکرد و تجربه رانندگی که می‌توانست ارائه دهد، گزینه مناسبی برای بازار است.

او افزود: این شرکت نتایج سه ماهه اول خود را ارائه کرد که نشان‌دهنده افزایش 12 درصدی در درآمد اصلی آن بود زیرا تقاضا برای خودروهای اسپورت آن علیرغم آشفتگی سیاسی جهانی همچنان قوی بود.

انتخاب قدرت Purosangue با قوی‌ترین موتور خود نشان‌دهنده گسست از استراتژی اخیر فراری است که بر روی مدل‌های هیبریدی V8 و V6 باآلودگی کمتر مانند مورد 296 GTS تمرکز کرده بود که اخیرا رونمایی شد.

این شرکت تاکنون چهار مدل هیبریدی ارائه کرده و وعده یک خودروی برقی کامل را برای سال 2025 داده است.

بر اساس گزارش رویترز، فراری پیش‌بینی خود را برای سالی که سه ماه پیش ارائه کرد، از جمله پیش‌بینی برای درآمد قبل از بهره، مالیات و استهلاک تعدیل‌شده بین 1.65 تا 1.70 میلیارد یورو تایید کرد. سهام فراری 3.7 درصد کاهش یافت و اکنون توجه به بازار سرمایه در ماه آینده معطوف شده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها