کد خبر : 75874

تاتا موتورز هند از یک خودروی مفهومی متفاوت با نام آوینیا رونمایی کرده که باید آن را چشم اندازی از راهبرد آینده این کمپانی در صنعت خودرو بدانیم. به اعتقاد کارشناسان، آوینیا یک مفهومی جذاب است که از پلتفرم اختصاصی خود برای معرفی به عنوان یک محصول الکتریکی بهره مند است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران ، براساس اطلاعات موجود، باتری آوینیا برد حرکتی 500 کیلومتر را تنها با 30 دقیقه شارژ در اختیار خودرو قرار می دهد. از منظر کلاس بدنه شباهت بیشتری به یک مینی ون دارد تا کراس اوور. البته همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، ستون ثابت دوم اتاق به منظور بازشدن درب ها به سبک خودکشی حذف شده است.

در بخش دماغه از نوارهای ال ایی دیی باریک با الگویی از لوگوی برند تاتا استفاده شده که مجموعا ترکیبی فناورانه و جدید را ارائه می دهند. همین الگو برای چراغ های اصلی عقب نیز تکرار شده است.

در رابطه با جزئیات پیشرانه الکتریکی اطلاعاتی ارائه نشده اما همانطور که ابتدای مطلب گفتیم نقطه مانور تاتا در رابطه با این مفهومی به پلتفرم اختصاصی آن(فقط برای محصولات الکتریکی) مربوط می شود که براساس معماری GEN 3 این کمپانی شکل گرفته است.

 مقامات تاتا موتورز می گویند تا سال 2025 نسخه خط تولید این خودرو را آماده می کنند.

 
 
 
 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها