کد خبر : 75173

جگوار قصد دارد خط تولید F-Pace را گسترش دهد، این خودرو مناسب افرادی است که به دنبال خودرو شاسی بلند اما با قیمت پایین هستند؛ اکنون، خودروساز بریتانیایی خط تولید F-Pace ۴۰۰ Sport و ۳۰۰ Sport را اضافه کرده است، هر دو سطح تریم جدید به عنوان خودرویی اسپرت شناخته می شوند و به عنوان بهترین گزینه برای F-Pace SVR با موتور V۸ عمل می‌کنند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ،  F-Pace ۴۰۰ Sport و ۳۰۰ Sport در بسیاری مشخصات یکسان هستند؛ در رنگ‌های خاکستری جدید به نام‌های خاکستری کارپات و خاکستری شارنته موجود هستند و با بسته مشکی عرضه می‌شوند.

چرخ‌ها به‌طور پیش‌فرض با مجموعه‌ای از چرخ‌های ۲۱ اینچی «Style ۵۱۰۵» عرضه می شوند که با طراحی پنج پره تقسیم‌شده و روکش مشکی براق عرضه می‌شوند.

مشتریان می‌توانند چرخ‌های ۲۲ اینچی «Style ۱۰۲۰» را سفارش دهند که می‌توانند در رنگ مشکی براق با درج‌های مشکی ساتن یا نقره‌ای براق با درج‌های کنتراست عرضه شوند.

آخرین جزئیات از جگوار F-Pace 400 Spor و 300 Sport اعلام شد

 

چیزی که این دو را متمایز می‌کند، پیشرانه آنهاست. ۴۰۰ Sport با موتور ۳.۰ لیتری 6 سیلندر بنزینی MHEV عرضه می‌شود که هم توربوشارژ و هم سوپرشارژر دارد و ۴۰۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند، از سوی دیگر، F-Pace ۳۰۰ Sport دارای موتور ۳.۰ لیتری شش سیلندر دیزلی Ingenium MHEV است که از سیستم توربوشارژ سری سری پیشرفته استفاده می‌کند.

آخرین جزئیات از جگوار F-Pace 400 Spor و 300 Sport اعلام شد

 

شایان ذکر است، هیچ تغییری در سیستم تعلیق برای این دو تریم جدید جگوار F-Pace وجود ندارد. جگوار F-Pace ۳۰۰ اسپورت با موتور دیزلی به قیمت ۶۲ هزار و ۲۵۰ پوند یا ۸۰ هزار و ۹۷۹ دلار با نرخ ارز فعلی به فروش می‌رسد. قیمت نسخه بنزینی F-Pace ۴۰۰ Sport ۶۸۵۲۰ پوند (۸۹ هزار و ۱۳۵ دلار) است. انتظار می‌رود در ایالات متحده در دسترس باشد، اگرچه این خودروساز زمان عرضه را فاش نکرده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها