کد خبر : 74681

کراس اوور کوپه پژو محصول احتمالی این خودروساز فرانسوی خواهد بود، چراکه این خودروساز از معدود کمپانی هایی است که هنوز کراس اوور کوپه ای در سبد محصولاتش ندارد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ خودروسازی پژو، به دنبال اضافه کردن کراس اوور دیگری به نام 4008 به خط تولید خود است. عکاسان جاسوسی اخیراً یک نمونه اولیه تولیدی را در حین آزمایش دیده اند.

این قطعاً یک شاسی بلند کوپه خواهد بود که قبلاً به یک ترند در بین مارک‌های لوکس تبدیل شده است. همانطور که گفته شده 4008 بر اساس دوت خودرو  308-3008 ساخته شده است، رندر منتشر شده نیز بر اساس استیشن واگن 308 است.

بر اساس تصاویر جاسوسی اخیر، انتظار می‌رود SUV کوپه 4008 فاصله قابل توجهی از سطح زمین داشته باشد. رقیب آینده رنو آرکانا همچنین دارای روکش پلاستیکی مشکی خواهد بود البته این خودرو دارای زبان طراحی فعلی پژو است که یک جفت چراغ بزرگ LED دارد.

بزرگترین تغییر در نمای عقبی است؛ از آنجایی که 4008 یک SUV کوپه خواهد بود، خط سقف شیب دار باید درست بعد از ستون B شروع به شیب به پایین کند. همچنین یک پیچ خوردگی در سمت راست ستون C وجود دارد که گوشه عقب را برجسته می‌کند، که در 3008 و 308 هاچ بک/استیشن واگن دیده نمی‌شود.

نام 4008 هنوز تایید نشده است، اگرچه چندین گزارش بر این امر تاکید دارند. در مورد پیشرانه، استلانتیس در نقشه راه محصول خود برای سال 2022 گفته که احتمالا بر اساس کراس اوور C و با یک پیشرانه هیبریدی پلاگین باشد؛ اگر این درست باشد، پژو 4008 می‌تواند امسال با تنظیمات PHEV، مشابه آنچه در 308 برقی و اوپل آسترای جدید یافت می‌شود، رونمایی کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها