کد خبر : 74509

شرکت ب ام و رسماً اعلام کرده سدان بی ام و i۷ تمام الکتریکی به زودی عرضه خواهد شد و اکنون برخی از جزئیات آن را به طور رسمی اعلام کرده است

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، طبق گفته ب ام، i۷ دارای تریم xDrive۶۰ Sedan خواهد بود. این اولین نسخه‌ای است که توسط مارک آلمانی اعلام شده است، برای کسانی طراحی شده است که به دنبال خودرویی برای تردد در مسیرهای ناهموار هستند. 

ب ام و تایید کرد که i۷ حداکثر بردی در حدود ۴۸۳ کیلومتر خواهد داشت، اگرچه این خودروساز اشاره کرد که این فقط یک تخمین با استفاده از آزمایش‌های اولیه BMW AG بر اساس استاندارد‌های روش تست EPA است. 

در داخل، کنترل‌های حساس لمسی و نورپردازی پیچیده‌ای ارائه می شود؛ صفحه نمایش تئاتر BMW که برای اولین بار در CES ۲۰۲۲ دیده شد، روی i۷ xDrive۶۰ سدان نیز عرضه خواهد شد. صفحه نمایش ۳۱ اینچی با اتصال ۵G، تا رزولوشن ۸K ارائه می‌شود و با یک سیستم صوتی پیشرفته یکپارچه شده است. 

ب ام و قبلاً اعلام کرده بود که i۷ در ماه آوریل معرفی می‌شود، اگرچه تاریخ خاصی در وب سایت BMW USA ذکر نشده است. با این حال، BMWBLOG اعلام کرد که عرضه این خودرو در ۱۴ آوریل ۲۰۲۲ انجام خواهد شد، به این معنی است که تنها سه هفته تا معرفی اولین i۷ سدان برای اولین بار در جهان مانده است. تا آن زمان بیشتر درباره BMW i۷، از جمله سیستم انتقال قدرت نهایی، باتری و جزئیات برد خواهیم دانست.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها