کد خبر : 73212

اورست جدید قبلاً مورد آزمایش قرار گرفته است و کارخانه خودروسازی فورد گفته اولین پیش‌نمایش جهانی جدید در اول مارس برگزار خواهد شد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، تصاویری که اکنون از این خودرو منتشر شده نشان می دهد این خودرو در داخل و خارج تا حد زیادی تغییر کرده است؛ فرقی نمی‌کند که ما در مورد تریم سطح پایه صحبت کنیم یا سطوح بالای تریم، رقیب فولکس واگن Amarok جذابیت زیادی در نسل جدید خود دارد. 

این خودرو در مقایسه فورد برانکو، دارای سه ردیف برای گنجایش حداکثر هفت نفر است.

این SUV جدید به عنوان مدلی که در چندین مکان در سراسر جهان فروخته می‌شود، همچنان موتور دیزلی خواهد داشت. یکی از مهم‌ترین نوآوری‌های رنجر ۲۰۲۲ موتور V۶ بزرگتر است که باید زیر کاپوت اورست راه پیدا کند.

با نگاهی به چند جزئیات فنی منتشر شده برای رنجر، شایان ذکر است که فاصله بین دو محور ۵۰ میلی متر (دو اینچ) کشیده شده است.

فاصله بین محور‌های اورست نیز باید افزایش یابد، به این معنی که فضای پای بیشتری برای مسافرانی که در عقب نشسته اند وجود خواهد داشت. 

مدیر طراحی، مکس ولف، در مورد کابین صحبت می‌کند، می‌گوید فورد محوطه‌ای ممتاز ایجاد کرده است که در آن مشتریان می‌توانند بدون توجه به اتفاقی که در بیرون از خودرو می‌افتد، احساس آرامش کنند.

او در ادامه تصریح می‌کند که هدف شرکت از ابتدا این بود که قابلیت‌های نسل بعدی اورست را با طراحی بیرونی مدرن و قوی به اشتراک بگذارد. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها