کد خبر : 72822

هیوندای در سال 2021 یکی از جدیدترین محصولات خود را به بازار جهانی معرفی کرد که این محصول به نوعی در سابقه کمپانی کره ای یک رکورددار نیز محسوب می شود زیرا کوچکترین کراس اوور برند مذکور است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران، کسپر یا کاسپر در کلاس کراس اوور شهری 5 درب و در ابعاد بسیار جمع و جور تولید می شود. خودرو از منظر ابعاد برابر با 3595 میلیمتر در طول، 1595 میلیمتر در عرض و 1575 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2400 میلیمتر است.

وزن خالص این خودرو نیز از 985 تا 1060 کیلوگرم محاسبه شده است.

در بخش پیشرانه نیز از موتور 3 سیلندر 1 لیتری تنفس طبیعی با 75 اسب بخار خروجی و گشتاور 95 نیوتن متر استفاده شده است. نمونه توربوشارژ همین پیشرانه با 99 اسب بخار خروجی و گشتاور 172 نیوتن متر نیز قابل سفارش است.

هر دو تریم با جعبه دنده 4 سرعته اتوماتیک که با محور جلو در ارتباط است، هماهنگ می شوند.

در نمونه ون ظرفیت فضای حمل بار با حذف صندلی ردیف عقب به 940 لیتر رسیده است. قیمت پایه این ون 11400 دلار است و از امکانات آن می توان به رینگ های 15 اینچی فولادی، 6 ایربگ، آینه های مجهز به جمع کننده الکتریکی، تنظیم دستی صندلی راننده، سنسور پارک عقب، ترمز پارک پدالی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، کروز کنترل، هشدار برخورد، نوربالای اتوماتیک و دی لایت اشاره کرد.

تریم ون کسپر:

 
گارد برای محافظت از شیشه های جانبی و عقب در تریم ون اضافه شده است.

گارد برای محافظت از شیشه های جانبی و عقب در تریم ون اضافه شده است.

 

کراس اوور کسپر:

 
 
 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها