کد خبر : 71991

فولکس واگن ID.۴ یکی از خودرو‌هایی است که نشان می دهد این خودروساز آلمانی تمرکز زیادی روی خودروهای الکتریکی دارد. این کراس اوور الکتریکی به‌ عنوان یکی از بهترین خودرو‌ها برای سال ۲۰۲۰ معرفی شد، همچنین به عنوان خودروی سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، منتقدان زیادی بر فولکس واگن ID.۴  انتقاد داشتند، اما این خودروساز آلمانی بر این باور است که می تواند این خودرو را با امکاناتی جدید به روز کند.

اکنون این شرکت به‌روزرسانی‌ها و ارتقا‌هایی را که مشتریان می‌توانند برای مدل‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ ID.۴ داشته باشند را اعلام کرد که این تغییرات شامل تعدیل قیمت، تغییرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، با چند اصلاح در داخل است.

با شروع به‌روزرسانی‌ها برای سال ۲۰۲۲، ID.۴ یک شارژر داخلی ۱۳۵ کیلوواتی قدرتمندتر به همراه برد اضافی خواهد داشت. فولکس واگن هنوز اعداد رسمی را منتشر نکرده است، اما می‌گوید که این خودرو از برد ۴۰۲ تا ۴۱۸ کیلومتری که در ID.۴ قبلی ارائه می‌کرد، بیشتر خواهد بود.

 

فولکس واگن ID.4 برای سال‌های 2022 و 2023 به روز شد

 همچنین قیمت‌ها برای تمام سطوح تریم و در همه مدل‌ها ۷۶۵ دلار است. اکنون ۴۱ هزار و ۹۹۵ دلار برای نسخه Pro و ۵۰ هزار و ۱۳۵ دلار برای نسخه Pro S تمام چرخ متحرک با مشخصات بالا ارائه می‌شود. در اواخر امسال، فولکس واگن همچنین یک به‌روزرسانی برای (OTA) را معرفی خواهد کرد که شامل عملکرد نگه‌داشتن خودکار و سیستم Plug and Charge است.

فولکس واگن ID.4 برای سال‌های 2022 و 2023 به روز شد

 در مورد تغییرات این نسل برای سال ۲۰۲۳، مهم‌ترین تغییر محل مونتاژ ID.۴ است. مدل‌های آمریکایی در کارخانه چاتانوگا ساخته خواهند شد. فولکس واگن همچنین تامین‌کننده باتری‌های ID.۴ را تغییر می‌دهد و واحد‌های LG را با باتری‌هایی که از SK Innovation می‌آیند تعویض می‌کند.

فولکس واگن ID.4 برای سال‌های 2022 و 2023 به روز شد

 این شرکت اضافه می‌کند که یک کنسول مرکزی به سبک آمریکایی برای مدل سال ۲۰۲۳ نصب خواهد شد. اسکات کیوگ، رئیس و مدیرعامل فولکس واگن آمریکا نیز گفت که مدل پایه ارزان‌تر نیز به خط تولید خواهد پیوست.

فولکس واگن ID.4 برای سال‌های 2022 و 2023 به روز شد

 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها