کد خبر : 71475

توکیو اتو سالن 2022 امسال از 24 تا 26 دیماه برگزار می شود. «ویل ساید» با تویوتا سوپرا در توکیو اتو سالن 2022 حضور پیدا می کند.

به گزارش خودروتک به نقل از سایپانیوز، خودروسازانی مثل نیسان، سوبارو و غیره شاید نوآوری های جالبی در تویوتا اتو سالن 2022 برای عرضه داشته باشند اما این سالن اکنون علاوه بر نوآوری در تیونینگ خودروها به محل عرضه توانایی های شرکت های لوازم یدکی و خدمات پس از فروش هم تعلق دارد.

یکی از این شرکت های ژاپنی فعال در تیونینگ خودروها، ویل ساید VeilSide است که توسط هیرونائو یوکوماکو بنا گذاشته شده که همچنان به کار خود ادامه می دهد.

شهرت «هیرونائو یوکوماکو» و «ویل ساید» بیشتر به خاطر حضور در سری فیلم های «سریع و خشن» Fast & Furious  است که امسال شماره 9 آن هم به روی پرده سینماها رفت.

اما «ویل ساید» پیش از حضور در  فیلم سریع و خشن هم نشانه هایی از استعداد از خود به نمایش گذاشته بود برای مثال در سال 1991 موفق به دریافت جایزه بهترین تیونینگ در «توکیو اتو سالن 1991» شده بود. یعنی یک دهه پیش از حضور در فیلم سینمایی سریع و خشن.

حالا هم وبسایت خودرویی کاراسکوپس Carscoops خبر داده است که یوکوماکو «کیت بدنه» جدیدی برای تویوتا سوپرا تدارک دیده که در نمایشگاه توکیو اتو سالن 2022 در معرض نمایش قرار می دهد. تصاویر این کیت بدنه هم نشان میدهد که مدیر عامل ویل ساید هنوز تب و تاب خیره کردن چشم ها را از دست نداده است.

 

این خبر شاید بیشتر برای هواداران فیلم سریع و خشن جذابیت داشته باشد. طرفداران نمایشگاه توکیو اتو سالن بیشتر به دنبال تماشای خودروهای لاکچری و تیونینگ های خودرو هستند. به همین دلیل است که کیت بدنه ی ویل ساید، تغییرات مورد علاقه جوانان را روی تویوتا سوپرا ایجاد کرده است. با این کیت بدنه، تویوتا سوپرا خشمگین تر و خشن تر به نظر می رسد؛ همان طور که از عکس این تویوتای سوپرا بر می آید.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها