کد خبر : 70721

اومودا 5 نامی یکی از جدیدترین محصولات خودروسازی چری چین است که طراحی متفاوتی را ارائه می دهد. براساس اطلاعات موجود، این خودرو احتمالا نیمه دوم سال 2022 روانه بازار خواهد شد.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، اومودا 5 در قسمت دماغه از الگویی استفاده می کند که پیشتر مشابه آنرا در خودروهای روز مانند هیوندای دیده ایم اما به هر ترتیب این یک جهش چشمگیر برای چری در زمینه طراحی محسوب می شود.

در نمای جانبی از محل آغاز ستون آخر و همچنین نمای عقب می توان مشابهت هایی با لکسس ان اکس را دید اما اینجا هم چری به خوبی عمل کرده تا در نهایت یک محصول خوش فرم شکل بگیرد.

اومودا 5 برابر با 4400 میلیمتر در طول، 1830 میلیمتر در عرض و 1585 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است.

در طراحی فضای کابین نیز شرایط بسیار مطلوبی را می بینیم که با حضور فناورانه ها شامل دو نمایشگر دیجیتال و جزئیات کرومی بر جذابیت های آن افزوده شده است.

با توجه به آنکه این خودرو براساس معماری جدید چری شکل گرفته، می توان انتظار معرفی نمونه های هیبریدی و الکتریکی را در آینده داشت اما نمونه معرفی از پیشرانه 1.6 لیتری TGDI با 197 اسب بخار خروجی استفاده می کند. در بخش جعبه دنده نیز نمونه دستی، سی وی تی و دی سی تی قابل سفارش خواهد بود.

گشتاور مجموعه نیز برابر با 290 نیوتن متر محاسبه شده است.

 
 

 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها