کد خبر : 70584

ویرجیل ابلوه طراح مرسدس در ساخت کانسپت لوکس میباخ همکاری کرده است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پروژه جدید میباخ چیزی بیش از یک کانسپت تمام الکتریکی با ظاهری شیک است. طراحی کوپه از طراح مد مشهور ویرجیل ابلوه است که در اوایل این هفته به طور غیر منتظره درگذشت. ابلوه در میباخ در کنار گوردن واگنر، مدیر طراحی دایملر، همکاری کرد و خلاقیتی فوق العاده در طراحی به خرج داده اند. 

 نتیجه نهایی این همکاری طراحی یک مدل آفرود خیره کننده مانند سافاری با لاستیک‌های پهن و سایر لوازم جانبی در فضای باز است. میباخ اکنون یک کاپوت بسیار بلند دارد، اما چیزی فراتر از یک ورق فلزی است. این خودرو بسیار شفاف است و موادی که در ساخت آن به کار رفته باعث شده مفهوم این خودرو گسترش پیدا کند.

میباخ که چندی وقتی است طراحی شده ظاهر چشمگیری دارد، اگرچه طراحی آن نسبتاً ساده است. این خودر ترکیبی از طرح رنگ مشکی و برنزه است که باعث ایجاد کنتراست شده است. در قسمت جلو، یک صفحه اسکید نقره‌ای، با چراغ‌های کمکی، از قسمت جلوی قائم که دارای یک توری عمودی خیره کننده است، به نمایش در آمده است. قسمت عقب دارای یک صفحه لغزنده و چراغ‌های عقب گرد است.

کانسپت لوکس میباخ، برای آفرود سواران حرفه ای معرفی شد

 

ابلوه طراح این خودرو در ۲۸ نوامبر بر اثر نوعی سرطان تهاجمی و نادر به نام آنژیوسارکوم قلبی درگذشت. بیماری او در سال ۲۰۱۹ تشخیص داده شد، اما او آن را از بقیه پنهان نگه داشت. این خودروساز در بیانیه‌ای گفت: مرسدس بنز از شنیدن خبر درگذشت ویرجیل ابلوه بسیار متاثر شد. 

کانسپت لوکس میباخ، برای آفرود سواران حرفه ای معرفی شد

 

مرسدس به افتخار ابلوه، امروز و فردا در‌های موزه روبل را به روی عموم باز می‌کند تا خودروی جدید را به نمایش بگذارد. همچنین به دانش‌آموزان مدارس طراحی محلی فرصت انحصاری برای بازدید از موزه داده شد.

کانسپت لوکس میباخ، برای آفرود سواران حرفه ای معرفی شد

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها