کد خبر : 70134

تویوتا پرفروش‌ترین سدان خود را برای مدل سال ۲۰۲۲ کمی به‌روزرسانی کرده است. با این حال، انتظار تغییرات چشم‌گیر یا تغییر چهره را نداشته باشید. با وجود کاهش فروش سدان‌های سایز متوسط، تویوتا همچنان به این بازار متعهد است. علاوه بر این، تقاضا برای تولید خودروهای سدان بسیار زیاد است.

به گزارش خودروتک به نقل از دنیای اقتصاد ، خبر اصلی در دسترس بودن نسخه نایت شید برای مدل های هیبریدی است. این بسته‌بندی به نسخه هیبریدی رینگ‌های آلیاژی مشکی ۱۸ اینچی، آنتن باله کوسه‌ای مشکی، تزئینات پنجره، نشان منحصر به فرد، همراه با دستگیره‌های در و درپوش آینه مشکی براق می‌دهد.

در مجموع، اکنون پنج مدل برای کمری هیبریدی وجود دارد؛ یعنی LE، XLE، SE، XSE، و نایت شید فوق‌الذکر که بر اساس تریم SE ساخته شده است.

همچنین به‌روزرسانی‌هایی برای بقیه محدوده وجود دارد. از این پس، یادآور صندلی عقب به همراه کنترل تهویه مطبوع دو منطقه‌ای (استاندارد سه منطقه‌ای در TRD) و یک صفحه نمایش چندرسانه‌ای شناور ارتقایافته در اندازه‌های ۷اینچی یا ۹اینچی موجود است.

LE و SE استاندارد آینه‌های جانبی گرم‌شونده دارند، رنگ آیس ادج را می‌توان برای تریم‌ها LE، SE و XSE انتخاب کرد و TRD نیز یک رنگ منحصر به فرد دریافت می‌کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها