کد خبر : 68822

کیا به طور کلی 15 آپشن و دستیار ایمنی را پیش روی مشتریان قرار می دهد که مواردی شامل: نمایش نقاط کور دید راننده، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، کروز کنترل، خروج امن و ... قابل اشاره هستند.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران-   فورته یکی از محصولات پرفروش و مطرح در بازار جهانی است که با نام های شوما در چین و همچنین کی3 در کره جنوبی شناسایی می شود. به این مجموعه نامگذاری باید سراتو را نیز اضافه کنیم که برای ما آشناتر از سایر موارد است زیرا سراتو سابقه حضور در خیابان های ایران را نیز همراه دارد.

اکنون تصاویر تریم جی تی فورته مدل 2022 منتشر شده تا این محصول جذاب همچنان ویژگی های برتر خود در کلاس سدان های کامپکت را به نمایش بگذارد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، لوگوی جدید کیاموتورز در قسمت دماغه قرار گرفته و با دماغه تایگز نوز هماهنگ شده است. سپر(بامپر) جلو نیز چهره ای اسپرت تر از مدل قبلی دارد که البته ال ایی دیی 3 قسمتی بخش پایینی آن به همراه نوار قرمز رنگ فقط مربوط به مدل های جی تی می شود.

رینگ ها در اندازه های 16 و 17 اینچی ارائه می شوند.

 
 

در فضای داخل کابین نیز بروزرسانی هایی مشاهده می شود که از جمله می توان به افزایش سایز نمایشگر دیجیتال قسمت اطلاعات کیلومتر از 3.5 اینچی به 4.2 اینچ اشاره کرد. نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی نیز در اندازه 10.25 اینچی قابل سفارش است. پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو و شارژر یو اس بی برای ردیف عقب نیز از دیگر امکانات قابل اشاره محسوب می شوند.

در بخش ایمنی ترمز پارک الکتریکی به همراه اتوهلد برای مدل جدید در نظر گرفته شده است.

کیا به طور کلی 15 آپشن و دستیار ایمنی را پیش روی مشتریان قرار می دهد که مواردی شامل: نمایش نقاط کور دید راننده، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، کروز کنترل، خروج امن و ... قابل اشاره هستند.

 
 

در بخش پیشرانه 2 گزینه ارائه می شود: نمونه 2 لیتری 4 سیلندر تنفس طبیعی با 147 اسب بخار خروجی و گشتاور 179 نیوتن متر و دیگری نمونه GT که از تپنده 1.6 لیتری توربوشارژ با 201 اسب بخار خروجی و گشتاور 265 نیوتن متر استفاده می کند.

در بخش جعبه دنده گزینه مد نظر کیاموتورز، 7 سرعته دوکلاچه در ارتباط با محور جلو است. سیستم تعلیق بویژه در محور عقب بروزرسانی شده تا تجربه بهتری از هندلینگ را ارائه دهد.

 
 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها