کد خبر : 67061

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط، دوربین 360 درجه، نمایش نقاط کور دید راننده، ترمز اضطراری اتوماتیک، نور بالای اتوماتیک، دوربین جلو و عقب با کیفیت بسیار بالا و ... قابل اشاره است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران، همانطور که عنوان شد: آینه های جانبی دیجیتال برای اولین بار در یکی از محصولات جنسیس با GV60 معرفی می شود. در فضای داخلی کابین نیز نمایشگرهای دیجیتال دوقلو، تعویض دنده چرخان با جزئیات کرومی و کیفیت بالای پوشش قسمت های مختلف از کنسول اصلی گرفته تا صندلی ها و داخل درب ها جلب نظر می کنند.

اکنون تصاویر نهایی و غیر استودیویی از مدل EV بولت 2022 روی خط رسانه ها قرار گرفته که در ادامه نگاهی بدان خواهیم داشت.

در مدل 2022 بروزرسانی هایی برای فضای داخلی کابین، طراحی نمای خارجی، کابین و فناوری های همراه خودرو در نظر گرفته شده است. یکی از مهمترین موارد حضور سیستم شارژ سریع DC به عنوان آپشن استاندارد است که استفاده از این خودرو را به مراتب راحت تر از مدل های قبلی می کند.

مدل EV در تریم پایه با قیمت 31995 دلار برای بازار آمریکا در نظر گرفته شده است.

در یکی از بررسی های خودرویی به هماهنگی طرح رینگ های دو رنگ آلومینیومی 17 اینچی استاندارد بولت با الگوی چراغ های اصلی جلو اشاره شده است. در سایر قسمت ها نیز قطعا بولت به عنوان یک خودروی کوچک شهری مبتنی بر انرژی های نوین می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند.

در فضای داخل کابین با حجم گسترده ای از پلاستیک دارای بافت سخت روبرو می شویم که می تواند به عنوان امتیاز منفی محسوب شود. در قسمت فناورانه ها نیز نمایشگر لمسی 10.2 اینچی ویژه سیستم سرگرمی در مرکز کنسول اصلی جلب نظر می کند.

صندلی مجهز به تنظیم الکتریکی، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو در حالت بی سیم، 4جی هات اسپات، شارژر بی سیم، سیستم صوتی با 7 اسپیکر از برند حرفه ای بوز، 2 پورت شارژ یو اس بی شامل یک پورت یو اس بی A و یک پورت تایپ-سی برای سرنشین عقب، نمایشگر دیجیتال 8 اینچی اطلاعات کیلومتر و ... بخش دیگری از امکانات این خودرو هستند که البته برخی از آنها فقط در حالت آپشن ارائه می شوند.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط، دوربین 360 درجه، نمایش نقاط کور دید راننده، ترمز اضطراری اتوماتیک، نور بالای اتوماتیک، دوربین جلو و عقب با کیفیت بسیار بالا و ... قابل اشاره است.

در بخش پیشرانه از یک موتور الکتریکی و باتری 66 کیلووات ساعت استفاده شده که 200 اسب بخار خروجی و گشتاور 266 پوندفوت را در اختیار خودرو قرار می دهد. در بخش جعبه دنده از نمونه تک سرعته اتوماتیک در ارتباط با محور جلو استفاده شده است.

برد حرکتی خودرو برابر با 417 کیلومتر محاسبه شده است.

باتری خودرو را با توجه به نوع شارژر مورد استفاده می توان در دو حالت شارژ کرد. نمونه 11 کیلووات AC یا 55 کیلووات DC که با مورد اول 10 ساعت و با نوع دوم 1.25 ساعت برای شارژ باتری زمان نیاز خواهید داشت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها