کد خبر : 66820

آلفارومئو‌ پس از توقف تولید جولیتا، میتو و 4C اقدام به طراحی شاسی بلند جدیدی کرده است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آلفارومئو را می توان یکی از موفق ترین خودروسازهای ایتالیایی دانست که خودروهای اسپرت مختلفی تاکنون تولید کرده است. چندی پیش آلفارومئو اقدام به توقف تولید خودرو میتو، جولیتا و 4c کرد و اکنون پس از توقف تولید آنها اقدام به طراحی و تولید خودرو جدیدی کرده است.

 با ورود به سال ۲۰۲۲، این کارخانه خودروسازی با همکاری استلانتیس قرار است تا مشتریان بیشتری را جذب کند و قرار است کراس اوور تونال را که ۲ سال پیش نمایش داد، تولید کند. اکنون یک نمونه اولیه کاملاً استتار شده از این شاسی بلند جدید مشاهده شده است.

کارشناسان صنعت خودرو معتقد هستند این خودرو همان چیزی است که آلفارومئو برای جذب مشتری به آن‌ نیاز دارد، چرا که بعد از توقف تولید جولیتا، میتو و‌4C بسیاری از مشتریان خود را از دست داد. این کراس اوور کامپکت کاملاً جدید به نظر می‌رسد و می تواند پلی برای ارتقاء محصولات آلفارومئو‌ باشد. اگرچه این خودرو، یک خودرو اسپرت نیست اما آلفارومئو به آن برای حفظ میراث خود نیاز دارد.

تونال ۲۰۲۲؛ شاسی بلندی کاملا متفاوت و جدید از آلفارومئو با ویژگی هایی شگفت انگیز!

این خودرو در ابتدا در یک نمایشگاه خودرو در مارس ۲۰۱۹ رونمایی شد و اکنون با توجه به رندر دیده شده، می توان گفت تونال اصلی بسیار امیدوار کننده به نظر می‌رسد.

تونال ۲۰۲۲؛ شاسی بلندی کاملا متفاوت و جدید از آلفارومئو با ویژگی هایی شگفت انگیز!

تونال جدید که زیر مجموعه ای از Stelvio است، قرار است با دوج هورنت به اشتراک گذاشته شود که خودرویی کاملا الکتریکی است. استلانتیس به طور رسمی تأیید کرد که یک مدل برقی جدید با نشان دوج در سال آینده عرضه خواهد شد و گزارش‌ها می‌گویند که این یک کراس اوور کوچک است که با آلفا تولید شده است.

تونال ۲۰۲۲؛ شاسی بلندی کاملا متفاوت و جدید از آلفارومئو با ویژگی هایی شگفت انگیز!

با وجود اینکه تونال هنوز به طور رسمی تولید نشده است، شایعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد آلفارومئو در حال کار، بر روی یک کراس اوور حتی کوچک تر است که به طور بالقوه برنرو نامیده می‌شود. ظاهراً در نیمه اول سال ۲۰۲۳ با پیشرانه‌های هیبریدی و الکتریکی و معادل فیات و جیپ عرضه می‌شود، اما در حال حاضر هیچ چیز رسمی اعلام نشده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها