کد خبر : 66269

جیپ رانگلر ۴xe در ابتدا در ایالات متحده با قیمت ۴۷ هزار و ۹۹۵ دلار عرضه شد، اما بعدا با قیمت آن هزار و ۸۱۰ دلار یا ۸/ ۳درصد افزایش به ۴۹ هزار و ۸۰۵ دلار رسید.

به گزارش خودروتک به نقل از دنیای اقتصاد، اکنون، قیمت این خودرو هزار و ۲۲۰ دلار دیگر افزایش یافته و به ۵۱ هزار و ۲۵ دلار رسیده است، این بدان معناست که قیمت آن به نسبت قیمت ابتدایی آن حدود ۳ هزار و ۳۰ دلار یا ۳/ ۶درصد گران‌تر شده است.

مهم‌ترین چیز برای موفقیت جیپ رانگلر ۴xe در دسترس بودن ۷ هزار و ۵۰۰ دلار اعتبار مالیاتی فدرال است که به آن اجازه می‌دهد توجه مشتریان را برانگیزد.

حداکثر خروجی قدرت موتور این خودرو ۲۸۰ کیلووات (۳۷۵ اسب بخار) و ۶۳۷ نیوتن متر (۴۷۰ پوند-فوت) گشتاور است همچنین این خودرو به موتور ۲.۰ لیتری بنزینی توربوشارژ I-۴ با واحد ژنراتور ولتاژ بالا و خنک‌کننده مایع با تسمه و جایگزین دینام معمولی مجهز شده است.

واحد ژنراتور موتور (۱۳۴ اسب بخار /  ۱۸۱ پوند فوت) در جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک ادغام شده است. علاقه به خودروهای به اصطلاح شاسی‌بلند و جیپ‌مانند، در بسیاری از کشورها به چشم می‌آید و در این بین،‌آمریکایی‌ها سرآمد هستند.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها