کد خبر : 66255

جنسیس سومین مدل کاملا الکتریکی را بر اساس پلت‌فرم جدید E-GMP هیوندای عرضه می‌کند.

به گزارش خودروتک به نقل از دنیای اقتصاد؛ این خودرو که انتظار می‌رود جنسیس GV۶۰ نامیده شود، جایگزین لوکس‌تری برای هیوندای آیونیک ۵ و کیا EV۶ خواهد بود و بر اساس عکس‌های شکار شده، ظاهری معمولی نیز خواهد داشت. قسمت پشتی GV۶۰ دارای ظاهر مانند EV۶ است و همچنین دارای جزئیات جالبی در ستون C است.

به نظر می‌رسد ‌تریم کرومی که قسمت بالای شیشه‌های جانبی دارد و در عقب شکل V را ایجاد می‌کند - این جزئیات کاملا غیر معمول است و به نظر می‌رسد که داخل V مشکی خواهد بود تا بخشی از آن به نظر برسد. طراحی چراغ‌های عقب قابل پیش‌بینی است و از آنچه در سراسر خط تولید اصلاح شده جنسیس دیده‌ایم پیروی می‌کند.

به نظر می‌رسد که چرخ‌ها از میزان براقی بالایی برخوردار هستند و طراحی آنها شبیه به آنچه در سایر مدل‌های معمولی جنسیس دیده‌ایم، به نظر می‌رسد. هیوندای یکی از خودروسازان بزرگ دنیا به شمار می‌رود که طی این سال‌ها با بالاگرفتن تب تولید خودروهای برقی، بخشی از تولید خود را به این مدل محصولات اختصاص داده است.  طبق برنامه خودروسازان دنیا، محصولات برقی بخش اعظم سبد محصولات آنها را در آینده تشکیل خواهد داد، تا به این واسطه از افزایش گرمایش زمین و تولید گازهای آلاینده کاسته شود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها