کد خبر : 64061

تویوتا اولین عکس کامل از پیکاپ سایز بزرگ توندرا ۲۰۲۲ آینده را منتشر کرد. این یک نمونه آماده جاده‌ای TRD Pro با چرخ‌های مشکی ۱۸ اینچی است که در لاستیک‌های تمام زمین Falken Wildpeak پیچیده شده است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، توندرا جدید در اواخر امسال به طور کامل رونمایی خواهد شد و اندکی بعد به فروش می‌رسد. پس از درز عکس‌های تویوتا توندرا ۲۰۲۲ در اینترنت، تویوتا عکس واضحی از پیکاپ سایز بزرگ آینده را به صورت TRD Pro منتشر کرده است. توندرا جدید در ماه‌های آینده آغاز به کار خواهد کرد و باید تا پایان سال وارد ایالات متحده شود.

در این عکس جدید، نمای واضح تری از جلوی این پیکاپ جدید می بینیم که از یک مشبک مشکی با سه میله نور LED یکپارچه بهره می‌برد. این عکس رسمی از تویوتا نشان می‌دهد که چراغ‌های جلوی پررنگ وجود دارد و یک میله سبک در وسط جلوپنجره کشیده شده است که در مدل قبلی دارای نشان "تویوتا" بود. سه چراغ در بالای مشبک نشان می‌دهد که عرض توندرا جدید می‌تواند بیش از ۸۰ اینچ باشد. نمونه اولیه‌ای که آزمایش شد، یک مدل کابین خدمه با یک تخت کوتاه و چرخ‌های شش لول بود.

هم اکنون مجموعه جدیدی از چرخ‌های مخصوص TRD Pro با تایر‌های تمام زمین ۲۸۵/۶۵ Falken Wildpeak سوار می‌شوند. این نمونه نیز دارای فضای داخلی قرمز است. انتظار می‌رود توندرا جدید از یک موتور V-۶ توربوشارژ جدید استفاده کند و تویوتا این هفته تصویری از پوشش موتور پیکاپ جدید را منتشر خواهد کرد.

اولین تصویر رسمی از تویوتا Tundra 2022 منتشر شد

این عکس نشان "iForce MAX" را با حروف آبی نشان می‌دهد که پیشرانه هیبریدی جدیدی را پیشنهاد می‌کند، که مطمئناً می‌تواند یک گزینه باشد. تغییر عمده دیگری را باید در تنظیم سیستم تعلیق عقب مشاهده کرد، که این یک سیستم تعلیق جدید را خواهد داشت. پیکاپ های فعلی از تنظیمات فنر در عقب استفاده می‌کنند و پیکاپ جدید می‌تواند دارای فنر‌های کویل، فنر‌های هوا یا حتی تعلیق مستقل عقب باشد.

در ماه‌های آینده به دنبال جزئیات و مشخصات رسمی تویوتا توندرا ۲۰۲۲ باشید. این مدل TRD Pro باید کمی بیش از ۵۰ هزار دلار هزینه داشته باشد و انتظار می‌رود قیمت شروع کامیون پایه در حدود ۳۶ هزار دلار باشد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها