کد خبر : 63299

تویوتا در حال افزودن مدل TRD اسپرت به مجموعه شاسی بلند ۲۰۲۲ ۴Runner است. این خودرو با دو چرخ عقب یا چهار چرخ در دسترس است و سوار بر چرخ‌های ۲۰ اینچی و دامپر‌های تطبیقی ​​متصل به هیدرولیک تویوتا است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، تویوتا ۲۰۲۲ ۴Runner یک مدل اسپرت TRD (Toyota Racing Development) را به مجموعه خود اضافه می‌کند که در پیکاپ سایز متوسط ​​Tacoma موجود بوده است.

این خودرو تا پایان تابستان در دسترس خواهد بود، اما کسانی که خواهان ۴Runners در جاده‌ها هستند، هنوز هم می‌توانند مدل‌های TRD آفرود یا TRD Pro را انتخاب کنند.

۴Runner TRD Sport شباهت زیادی به مدل لوکس‌تر مدل Limited دارد و روی همان چرخ‌های ۲۰ اینچی سوار می‌شود، آن‌ها به لاستیک‌های تمام فصل مجهز شده اند، این مدل با هر دو چرخ عقب یا چهار چرخ با یک جعبه انتقال دو سرعته مانند Limited در دسترس است. TRD Sports یک اسکوپ هود TRD، اسپویلر جلویی، تریم به رنگ بدنه و ریل‌های سقفی مشکی اضافه می‌کند و نشان‌های TRD Sport روی ستون‌های C قرار گرفته اند.

شاسی بلندی لوکس از تویوتا با قدرت 270 اسب بخار

نسخه جدید ۴Runner به جای پارچه دارای صندلی‌های چرمی مصنوعی خواهد بود (مدل‌های محدود صندلی‌های چرمی دریافت می‌کنند)، و پشتی‌ها آرم‌های TRD گلدوزی شده دارند. صندلی‌های جلو گرم می‌شوند و یک تعویض کننده TRD و کف پوش‌های TRD Sport وجود دارد. هر ۴Runner با یک صفحه لمسی ۸.۰ اینچی با قابلیت Apple CarPlay، Android Auto و Amazon Alexa ارائه می‌شود.

تمام ۴ رانر‌ها به یک موتور ۴.۰ لیتری V-۶ مجهز هستند که ۲۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۷۸ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند. SUV‌های بدنه روی فریم دارای سیستم تعلیق عقب کویل-فنر هستند، اما مدل‌های TRD Sport از میراگر‌های انطباقی X-REAS تویوتا (در لیمیتد استاندارد نیز برخوردار هستند) که به صورت هیدرولیکی در گوشه‌های مخالف متصل می‌شوند تا پیچ و رول را کاهش دهند.

شاسی بلندی لوکس از تویوتا با قدرت 270 اسب بخار

انتظار داریم قیمت ۲۰۲۲ تویوتا ۴Runner TRD Sport بین ۳۷۹۴۰ دلار مدل عقب SR۵ و ۴۶۸۴۵ دلار لیمیتد کاهش یابد. همچنین باید گزینه‌های زیادی برای انتخاب رنگ وجود داشته باشد، زیرا Tacoma TRD Sport در ۹ رنگ از جمله Voodoo Blue و Army Green در دسترس است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها