کد خبر : 63287

هم اکنون تویوتا یک نسخه ویژه از این خودرو را با نام کامل هایلندر هیبرید برنز ادیشن 2022 معرفی کرده که در دو نسخه محور جلو و مجهز به سامانه تمام چرخ محرک پیش روی مشتریان قرار خواهد گرفت

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران- هایلندر در مقایسه با سایر برندهای مطرح در خانواده تویوتا ، محصولی جوان محسوب می شود زیرا از سال 2000 روی خط تولید قرار گرفته است. بویژه نسل چهارم آن که از سال 2019 روانه بازار شده و به سطح بالایی از زیبایی و پیشرفت دست یافته است.

هم اکنون تویوتا یک نسخه ویژه از این خودرو را با نام کامل هایلندر هیبرید برنز ادیشن 2022 معرفی کرده که در دو نسخه محور جلو و مجهز به سامانه تمام چرخ محرک پیش روی مشتریان قرار خواهد گرفت.

نسخه برنز در رنگ های اختصاصی طوسی سیمانی یا سفید مرواریدی ارائه می شود. رینگ های 18 اینچی کراس اوور مذکور نیز از مدل 5 پره برنزی خواهند بود که با نام مشخص شده برای آن هماهنگی کاملی دارد.

از جزئیات ویژه کابین نیز می توان به روکش صندلی ها با یک نوار برنزی، استفاده از دوخت درشت برنزی رنگ برای قسمت های مختلف کنسول جلو و پوشش داخل درب ها، لوگوی برنزی و کفپوش مخصوص برای قسمت بار و ... اشاره کرد.

از آپشن استاندارد هایلندر برنز ادیشن می توان به برف پاک کن های مجهز به سنسور باران، آینه دیجیتال دید عقب، مبدل 1500 وات برق 12 ولت به 110 ولت، لوگوی نورانی هایلندر، نورپردازی هوشمند داخلی و صندلی راننده با تنظیم 10 جهته الکتریکی اشاره کرد. در این مدل صندلی های دیگر نیز مجهز به تنظیم ارتفاع و زاویه پشتی برقی شده اند.

در قسمت پیشرانه همچنان از تپنده 2.5 لیتری 4 سیلندر هیبریدی با مجموعه خروجی 243 اسب بخار استفاده شده است. نمونه محور جلو متوسط مصرف سوخت 6.5 لیتر در سیکل ترکیبی را ثبت کرده است.

این آمار برای نمونه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک برابر با 6.7 لیتر محاسبه شده است.

قیمت این محصول هنوز مشخص نشده است.

 
 
ارسال نظر

دیگر رسانه ها