کد خبر : 63247

کیا سه تصویر تیزری از Sportage جدید که دوباره طراحی شده است را منتشر کرده است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، تولید مدل جدید در ماه جولای آغاز شد و سال ۲۰۲۲ وارد بازار ایالات متحده می‌شود که انتظار می‌رود برای اولین بار یک پیشرانه هیبریدی ارائه دهد.

قبلا تصوری از کیا اسپورتیج نسل جدید منتشر شده بود و اکنون کیا تصاویر تیزری جدیدی را به اشتراک گذاشته است که نمای بیرونی و داخلی نسخه جدید این SUV را نشان می‌دهد.

این شرکت همچنین تایید کرد که تولید اسپورتیج اولین بار در ژوئیه آغاز خواهد شد، به این معنی که باید در اوایل سال ۲۰۲۲ به عنوان مدل ۲۰۲۳ وارد بازار آمریکا شود. آرم جدید کیا به طور برجسته در جلو نمایش داده می‌شود.

فضای داخلی دارای یک صفحه نمایش بزرگ است که به نظر می‌رسد تقریبا کل عرض داشبورد را پوشش می‌دهد.

کیا هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد پیشرانه‌های اسپورتیج به اشتراک نگذاشته است، اما انتظار می‌رود پیشنهاد‌های مربوط به هیوندای توسان ۲۰۲۲ منعکس شود.

این به آن معناست که یک موتور چهار سیلندر ۵/ ۲ لیتری به عنوان موتور پایه و یک پیشرانه هیبریدی با یک توربو ۶/ ۱ لیتری توربو به عنوان یک گزینه باشد. کیا ممکن است مطابق با مدل SX فعلی، توربو-چهار قدرتمندتری را نیز ارائه دهد.

به زودی درباره نسخه جدید جهانی Sportage و مشخصات این خودرو در بازار آمریکا در اواخر امسال به اشتراک گذاشته می‌شود.کیا اسپورتیج ۲۰۲۳ در ژوئیه با طراحی جدید آغاز به کار می‌کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها