کد خبر : 62223

کارخانه خودروسازی پورشه در حال کار روی نمونه‌های اولیه باکستر الکتریکی است و می‌خواهد یک کانسپت جدید ارائه دهد. هنوز زمان ورود این خودرو به بازار اعلام نشده، اما اینطور که مشخص است پورشه قرار است از یک پلت‌فرم الکتریکی جدید که هنوز اعلام نشده، در این خودرو استفاده کند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ماکان الکتریکی جدید در کنار مدل بنزینی به فروش خواهد رسید، بنابراین فکر می‌کنیم نسل بعدی باکستر هم می‌تواند همین طور به فروش رود. این خودروی الکتریکی جدید رویکردی مشابه با خودروی مفهومی Mission E دارد که در سال ۲۰۱۵ به نمایش گذاشته شد.

در سال ۲۰۱۱ نیز پورشه دو جعبه برقی نسل دوم باکستر یکی با تنظیم موتور چهار چرخ متحرک و دیگری با فرمت تک‌موتوره عقب را به نمایش گذاشت. مساله اصلی در ساخت این خودرو، وزن آن است که نمونه‌های اولیه آن بسیار سنگین بود.

نشریه بریتانیایی Autocar در سال ۲۰۱۹ گزارش داد که یک نمونه اولیه ترکیبی نیز وجود دارد. سال گذشته، این خودروساز آلمانی گفت که اتومبیل‌های الکتریکی ورزشی از یک پلت‌فرم جدا از معماری الکتریکی جدید PPE استفاده خواهند کرد که پایه و اساس ماکان الکتریکی آینده است.

پورشه می‌خواهد مدل‌های الکتریکی، تجربه رانندگی مانند اتومبیل‌های سنتی را داشته باشند.

در آزمایشی، شتاب باکستر ۷۱۸ از ۴/ ۳ ثانیه تا ۳/ ۳ ثانیه بوده و دور از انتظار است که سرعت مدل برقی آن کمتر باشد. پورشه اعلام کرده در مورد زمان ورود باکستر برقی هنوز تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها