کد خبر : 62007

کادیلاک اسکلید V یک شاسی بلند جدید مجهز به موتور سوپرشارژ V-۸ سدان CT۵-V Blackwing است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش نمونه اولیه از کادیلاک اسکلید رونمایی شد و اکنون این خودروساز از مدل جدید این مدل خودرو رونمایی کرده است. شایعه شده که این یک مدل جدید V است که از یک موتور ۶.۲ لیتری V-۸ سوپرشارژ بهره می‌برد،کادیلاک اعلام کرده که CT۴-V و CT۵-V آخرین اتومبیل‌های گازسوز V این شرکت هستند. کادیلاک اعلام کرد که V Blackwings نیز جدید آخرین اتومبیل‌های V مجهز به گاز است. 

کادیلاک همچنین با استفاده از پلتفرم جدید Ultium جنرال موتورز، تا سال ۲۰۲۵ وعده اسکلید برقی را داده است.  اگزوز این خودرو مشابه CT۴-V و CT۵-V Blackwing است.

در حال حاضر دو موتور در اسکلید ۲۰۲۱ موجود است که شامل یک موتور توربو دیزل ۳.۰ لیتری شش خطی یا ۶.۲ لیتری V-۸ است؛ اگر این یک مدل V جدید باشد، می‌توان آن را به پیشرانه ۶.۲ لیتری LT۴ V-۸ سوپرشارژ مجهز کرد که ۶۶۸ اسب بخار قدرت و ۶۵۹ پوند فوت گشتاور در CT۵-V Blackwing ایجاد می‌کند.

کادیلاک اسکالا V با عملکرد بالا به زودی رخ نمایی می‌کند

این موتور می‌تواند با سایر SUV‌های فوق العاده مانند مرسدس AMG GLS۶۳ با قدرت ۶۰۳ اسب بخار که در آزمایش ها در مدت زمان ۳.۶ ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برساند، رقابت کند.

کادیلاک اسکالا V با عملکرد بالا به زودی رخ نمایی می‌کند

نمونه‌های اولیه اسکلید با دو چرخ استاندارد و اسکلید ESV شاسی بلند در کنار C۸ Corvette Z۰۶، مشاهده شده است. جنرال موتورز ( GM ) می‌گوید، در پایان سال گذشته، تقریبا نیمی از اسکلید جدید با بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار فروخته شد.  امیدوارم به زودی درباره این نسخه اسکالید اطلاعات بیشتری کسب کنیم که می‌تواند Vs‌های بنزینی را بیش از آنچه فکر می‌کردیم زنده نگه دارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها