کد خبر : 61974

شرکت هیوندای موتور کره جنوبی اعلام کرد که برند برتر خود را با نام جنسیس Genesis از تابستان امسال به بازار اروپا عرضه خواهد کرد.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم ، شرکت هیوندای موتور کره جنوبی اعلام کرد که برند برتر خود را با نام جنسیس Genesis در اروپا از تابستان امسال به بازار عرضه خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت هیوندای اولین خودروی سدان و شاسی بلند پرچمدار خود را تحت برند جنسیس در یکی از سریعترین بازارهای وسایل نقلیه الکتریکی جهان عرضه خواهد کرد.

جنسیس، که به عنوان برند لوکس و مستقل هیوندای در سال 2015 برای رقابت با مارک های برتر مانند بی ام و، مرسدس و لکسوس معرفی شد، اعلام کرد که هر دو مدل معمولی و الکتریکی را در این منطقه به فروش خواهد رساند.

شرکت "جنسیس موتور اروپا" در بیانیه ای گفت: خودروی الکتریکی G80 اولین جنسیس تمام برقی است که وارد اروپا می شود.

جنسیس G80 الکتریکی مدل 2022

این شرکت افزود: دو مدل خودروی الکتریکی دارای باتری دیگر نیز به دنبال این مدل عرضه خواهند شد و در سال اول حق انتخاب سه اتومبیل جنسیس با آلایندگی کربن صفر را به مشتریان اروپایی ارائه می دهند.

این واحد همچنین تأکید کرد که سفارشات Genesis G80 سدان و Genesis GV80  شاسی بلند در ماه ژوئن آغاز خواهد شد و سدان های جدید G70 و GV70 SUV به زودی پس از آن عرضه می شوند.

اطلاعات انجمن تولیدکنندگان اتومبیل اروپا (ACEA) نشان می دهد که فروش خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی در اتحادیه اروپا در سال گذشته تقریباً به بیش از 1 میلیون وسیله نقلیه رسیده است که بیش از 10 درصد از فروش کلی را تشکیل می دهد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها