کد خبر : 61730

فورد موستانگ مک ای ۲۰۲۱ GT با 480 اسب بخار قدرت با عملکردی مطلوب به عنوان یک کراس اوور برقی در پاییز وارد بازار می‌شود. فورد ادعا کرده است که مک ای در ۳.۸ ثانیه‌ می تواند به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، فورد اعلام کرد که ماستانگ مک ای GT ۲۰۲۱ با قیمت ۶۱ هزار دلار آغاز می‌شود و مدل سریعتر GT Performance Edition با قیمت ۶۶ هزار دلار خواهد بود.

 GT Performance Edition می تواند ۶۰۰ پوند فوت گشتاور اضافی تولید کند و به ترمز‌های قوی تر، لاستیک پیرلی و میراگر‌های مغناطیسی مجهز است.

 سفارشات آغاز می‌شود که از ۶۱ هزار دلار برای GT و ۶۶ هزار دلار برای GT Performance شروع می‌شود. این مبلغ ۲۳ هزار و ۶۸۵ دلار بیشتر از ماستانگ GT مجهز به قدرت ۴۶۰ اسب بخار است و یک هزار و ۱۹۰ دلار ارزان‌تر از مدل تسلا مدل Y است.

فورد موستانگ Mach-E GT هیولایی با 480 اسب بخار قدرت

ماستانگ مک ای  GTs به یک بسته باتری ۸۸.۰ کیلووات ساعتی و دو موتور الکتریکی مجهز است که نیرو را به هر چهار چرخ می‌فرستد.  فورد می‌گوید GT در ۳.۸ ثانیه و GT Performance Edition در ۳.۵ ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد. 

فورد موستانگ Mach-E GT هیولایی با 480 اسب بخار قدرت

فورد تخمین می‌زند که مدل GT در محدوده 402 کیلومتر رتبه بندی شود، در حالی که نسخه GT Performance Edition به 378 کیلومتر  خواهد رسید.  

فورد موستانگ Mach-E GT هیولایی با 480 اسب بخار قدرت

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها