کد خبر : 61689

هونگچی به عنوان قدیمی‌ ترین خودروساز چینی در سال ۱۹۵۸ کار خود را شروع کرده است. محصولات این شرکت در ابتدا فقط توسط مدیران رده‌بالای دولتی استفاده می‌شدند اما در سال ۱۹۸۱ اوضاع تغییر کرد.

به گزارش خودروتک به نقل از گروه فاو این برند را در اواسط دهه ۹۰ میلادی نونوار کرد و هونگچی هم‌اکنون در حال عرضه ۶ محصول در بازار چین شامل ۴ سدان و ۲ کراس اوور می‌باشد.

در خلال برگزاری نمایشگاه خودروی شانگهای ۲۰۲۱ هونگچی با کانسپت L خود نگاهی به آینده داشته است. اطلاعات رسمی زیادی از این خودرو منتشر نشده اما برخی منابع خبری گفته‌اند این سدان مدرن شده از سال ۲۰۲۳ روانه خط تولید خواهد شد. هنوز مشخص نیست که نسخه تولیدی این لیموزین همین ویژگی‌های خاص مدل مفهومی را خواهد داشت یا خیر.

L کانسپت به فرم یک سدان/لیفت بک بزرگ با خط سقف خمیده و پروفایل جانبی کوپه مانند معرفی شده است. بدنه دارای دو رنگ سفید و تیره بوده و یک الگوی الماسی شکل جالب در بخش پشتی بکار رفته است.

 

لیموزینی سه‌نفره و فاقد غربیلک فرمان (+تصاویر)

با ورود به داخل کابین وضعیت جالب‌تری را خواهید دید جایی که طراحی سه‌نفره با یک صندلی در جلو و دو صندلی در عقب دیده می‌شوند.

لیموزینی سه‌نفره و فاقد غربیلک فرمان (+تصاویر)

ظاهراً خبری از صندلی سرنشین جلو نیست بنابراین صندلی عقب را می‌توان گسترش داد تا موقعیت ریلکس تری برای راحتی بیشتر ایجاد شود.

لیموزینی سه‌نفره و فاقد غربیلک فرمان (+تصاویر)

دیگر ویژگی جالب این خودرو لوستر آویزان بین صندلی‌های عقب است که با تریم درخشان کابین و چراغ‌های LED بیشمار فضایی روشن و متفاوت را ایجاد کرده‌اند.

لیموزینی سه‌نفره و فاقد غربیلک فرمان (+تصاویر)

پوشش چرم دو رنگ نیز جزو دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌باشد. نهایتاً باید گفت L کانسپت فاقد غربیلک فرمان بوده و احتمالاً از سیستم خودران سود می‌برد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها