کد خبر : 61468

نسخه محدود فراری 812 Superfast با 819 اسب بخار قدرت رونمایی شد و گفته می‌شود Versione Speciale نامیده می‌شود.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  موتور V-۱۲ آن ۸۱۹ اسب بخار قدرت تولید می‌کند که ۳۰ برابر بیشتر از ۸۱۲ استاندارد است و دور موتور آن به ۹۵۰۰ دور در دقیقه می‌رسد. فراری آن را به طور کامل در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود در ۵ مه در ۸:۳۰ صبح ET نشان می‌دهد.

فراری با این مدل نسخه محدود که شایعه می‌شود Versione Speciale نامیده شود، ۸۱۲ سوپرفست را که جانشین F۱۲ است، کمی سریعتر می‌کند. قدرتمندتر، دور بالاتر و حتی به نظر می‌رسد از موتور جلو استاندارد V-۱۲ grand tourer  بهره می برد که اولین نمایش آن در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی فراری در تاریخ ۵ مه در ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت ET خواهد بود.

تنفس طبیعی ۶.۵ لیتری V-۱۲ آن ۸۱۹ اسب بخار نیرو تولید می‌کند که ۳۰ برابر بیشتر از ۷۸۹ اسب استاندارد خودرو است و دور موتور آن به ۹۵۰۰ دور در دقیقه می‌رسد. در آزمایش ۲۰۱۸ ، ۸۱۲ V-۱۲ که با سرعت ۹۰۰۰ دور در دقیقه تغییر خط می‌یابد، در دفع گاز باز ۹۱ دسی بل ساطع می‌کند و در ۲.۷ ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد. نیرو از طریق یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه به عقب ارسال می‌شود.

فراری 812 Superfast جدید با 819 اسب بخار قدرت

این خودرو‌های نسخه محدود هفتمین تکرار سیستم کنترل کشش و پایداری Side Slip Control (SSC) Ferrari را معرفی می‌کنند و مانند استاندارد ۸۱۲ Superfast، آن‌ها فرمان محور عقب را ادغام می‌کنند. استفاده از فیبر کربن در داخل و خارج باعث کاهش وزن کلی در مقایسه با ۸۱۲ می‌شود و یک کیت aero منحصر به فرد، که شامل مولد‌های گرداب در تعویض آلومینیوم شیشه عقب است، باعث کاهش نیروی کار می‌شود و باعث وحشی شدن آن می‌شود.

فراری 812 Superfast جدید با 819 اسب بخار قدرت

در قسمت جلو این خودرو، می‌توان به لیپ اسپویلر جدید فیبرکربنی از نوع دو تکه و اسپیلیتر جلو جدید اشاره کرد که به جلوپنجره ختم می‌شود. منصوری ورودی‌های هوای جدیدی نیز در دو سمت سپر جلو ایجاد کرده است که درست در پشت فلاپ‌های آیرودینامیکی قرار دارد.

فراری 812 Superfast جدید با 819 اسب بخار قدرت

در داخل، مدل‌های نسخه محدود مشابه استاندارد ۸۱۲ هستند. پانل‌های درب سبک‌تر هستند و فیبر کربن در همه جا دیده می‌شود. ما مطمئن نیستیم که آن‌ها فقط در این نقره با مشخصات نوار زرد با فضای داخلی مشکی در دسترس خواهند بود یا تعداد آن‌ها ساخته خواهد شد یا خیر، اما ما در مورد رونمایی فراری در ماه آینده مدل نسخه محدود بیشتر خواهیم دانست.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها