کد خبر : 61419

اکنون نوبت به تجربه یک کمپ متفاوت با سایبرتراک رسیده که با نام cyberlandr (سایبرلندر) شناسایی می شود. این افزونه در واقع طرح مربوط به یک اتاقک پاپ-آپ با قابلیت تغییر حالت در ارتفاع است که در قسمت عقب سایبرتراک نصب می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران - سایبرتراک یکی از مهمترین اخبار صنعت خودرو حداقل طی یک دهه گذشته محسوب می شود. تسلا نامی که آنرا با فناوری و رویکردهایی در رابطه با آینده می شناسیم با معرفی یک وانت الکتریکی تفاوت های خود را با دیگر خودروسازان جهان به نمایش گذاشت.

اکنون نوبت به تجربه یک کمپ متفاوت با سایبرتراک رسیده که با نام cyberlandr ( سایبرلندر ) شناسایی می شود. این افزونه در واقع طرح مربوط به یک اتاقک پاپ-آپ با قابلیت تغییر حالت در ارتفاع است که در قسمت عقب سایبرتراک نصب می شود.

این افزونه که بیش از 500 کیلوگرم به وزن خودرو اضافه می کند شامل امکانات هیبریدی مانند آشپزخانه، نشیمن، حمام، اتاق خواب و دفتر کار می شود که در هر جایی می تواند همراه مالک سایبرتراک باشد.

قسمت سقف این کمپ پاپ-آپ نیز یک سطح از پنل خورشیدی(500 وات) است که برای شارژ باتری سایبرتراک و تامین انرژی مورد نیاز کمپر استفاده می شود. چشم انداز 360 از داخل اتاقک از دیگر ویژگی های این محصول است.

ارائه کننده طرح ظرفیت خواب این کابین را مناسب برای 2 بزرگسال و 2 کودک عنوان کرده است.

 
 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها